Tekmovanja v šolskem letu 2010 / 2011:
REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2011
REGIJSKO TEKMOVANJE KLARINETISTOV IN SAKSOFONISTOV PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL 2011
REGIJSKO TEKMOVANJE UČENCEV GODAL PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL 2011

 

ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)

 

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2011

REZULTATI TEKMOVANJA


HARMONIKA, 14. februarja 2011, GŠ Nova Gorica

KLAVIRSKI DUO, 14. februarja 2011, GŠ Postojna

KOMORNE SKUPINE Z GODALI, 15. februarja 2011, GŠ Postojna
Tekmovanju v GŠ Postojna se pridružujejo še godalne skupine iz drugih regij.

KITARSKI DUO, 16. februarja 2011, GŠ Kočevje (glej www.gs-kocevje.net )
Primorski tekmovalci tekmujejo v dolenjski regiji - Glasbeni šoli Kočevje.

TROBILA, TOLKALA, 16. in 17. februarja 2011, GŠ Koper

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija


Glasbena šola Nova Gorica

Ponedeljek, 14. februarja 2011, ob 9. uri

  HARMONIKA – 1. a KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 ŠULIGOJ Maša
roj.: 04.08.2000
GŠ Tolmin
Učitelj: Josipa Horvat
 
87,00 SREBRNO PRIZNANJE
2 TAVČAR Danej
roj.: 01.11.2001
GŠ Sežana
Učiteljica: Sabina D. Trifković
 
87,33 SREBRNO PRIZNANJE
3 LIČEN Tobija
roj.: 07.04.2000
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Dejan Vidovič
 
85,00 SREBRNO PRIZNANJE
4 PELJHAN Simon
roj.: 24.10.2001
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
Učiteljica: Jana Šatej
 
87,00 SREBRNO PRIZNANJE
5 PERHAVEC Manuel
roj.: 02.03.2000
GŠ Sežana
Učiteljica: Mikela Uršič
 
92,50 ZLATO PRIZNANJE
6 PEROŠA Julijana
roj.: 10.12.2001
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 
93,75 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Nova Gorica

Ponedeljek, 14. februarja 2011, ob 10.15

  HARMONIKA – 1. b KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 UDOVIČ KOVAČIČ Teja
roj.: 07.09.1999
GŠ Koper
Učiteljica: Erika Udovič Kovačič
 
99,25 ZLATO PRIZNANJE
2 FILIPČIČ Rok
roj.: 30.09.1998
GŠ Sežana
Učiteljica: Sabina D. Trifković
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE
3 LIPOVAC Doris
roj.: 17.02.1998
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Mirjana Gvozdenac
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE
4 PREGELJC Matej
roj.: 15.10.1998
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
Učiteljica: Nada Kovač
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Nova Gorica

Ponedeljek, 14. februarja 2011, ob 11.30

  HARMONIKA – 1. c KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 ŠAVLI Patrik
roj.: 05.09.1997
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
Učiteljica: Jana Šatej
 
81,00 SREBRNO PRIZNANJE
2 ŠTREMFELJ Jernej
roj.: 07.07.1997
GŠ Idrija
Učitelj: Pavel Magajne
 
93,50 ZLATO PRIZNANJE
3 ŠTRUKELJ Ana
roj.: 15.07.1996
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Dejan Vidovič
 
/ /
4 VALIČ Vasja
roj.: 01.09.1997
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Dejan Vidovič
 
87,25 SREBRNO PRIZNANJE
5 BONČINA Valerija
roj.: 01.08.1997
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Josipa Horvat
 
94,00 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija

 

Glasbena šola Postojna

Ponedeljek, 14. februarja 2011, ob 9. uri

KLAVIRSKI DUO – KATEGORIJA - ZAČETNIKI
(samo regijsko tekmovanje)

Točke

Priznanje

1 Saksida Špela
roj.: 17.07.2000
Lenardič Ivana
roj.: 19.09.1999
GŠ Nova Gorica
Mentorici: Aleksandra Pavlovič,
Vlasta Vižintin
 
/ ZLATO PRIZNANJE
2 Sikirica Eva
roj.: 30.01.2000
Sikirica Sebastjan
roj.: 17.04.2001
GŠ Sežana
Mentorica: Tamara Ražem Locatelli
 
96,50

ZLATO PRIZNANJE
1. nagrada

 

3 Stergulc Tiara
roj.: 03.10.2000
Kolenc Dea
roj.: 14.06.2000
GŠ Koper, podružnica Piran
Mentor: Bojan Glavina
 
/ ZLATO PRIZNANJE
4 Vehar Nina
roj.: 15.06.2001
Vehar Lana
roj.: 15.06.1999
GŠ Idrija
Mentorica: Tatjana Grahelj
 
/ SREBRNO PRIZNANJE
5 Žele Tomaž
roj.: 17.12.2001
Klun Žiga
roj.: 28.02.2001
GŠ Postojna
Mentorica: Saša Crnobrnič
 
96,50

ZLATO PRIZNANJE
1. nagrada

 

6 Fajdiga Petra
roj.: 15.10.2001
Božič Zala
roj.: 20.01.2001
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Mentorica: Aleksandra Milić
 
/ BRONASTO PRIZNANJE
7 Ibic Maja
roj.: 28.07.2000
Majer Timotej
roj.: 31.03.2000
GŠ Koper
Mentorica: Valentina Češnjevar
 
/ ZLATO PRIZNANJE
8 Kralj Julija
roj.: 20.08.2000
Orel Mirjam
roj.: 02.06.2000
GŠ Sežana in GM Trst
Mentorica: Tamara Ražem Locatelli
 
93,75

ZLATO PRIZNANJE
3. nagrada

 

9 Leban Tijana
roj.: 28.08.2001
Leban Mineja
roj.: 23.09.1999
GŠ Idrija
Mentorica: Maja Tajnšek
 
/ BRONASTO PRIZNANJE
10 Miklavčič Luka
roj.: 29.09.1999
Černilogar Tiana
roj.: 12.07.1999
GŠ Idrija
Mentorica: Maja Tajnšek
 
/ BRONASTO PRIZNANJE
11 Rebec Kaja
roj.: 03.09.2001
Rebec Nika
roj.: 21.11.1999
GŠ Idrija
Mentorica: Maja Tajnšek
/ /

 

Glasbena šola Postojna

Ponedeljek, 14. februarja 2011
, ob 11.30

  KLAVIRSKI DUO – 1. KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 Kravos Simon
roj.: 11.10.1999
Zuliani Max
roj.: 30.12.1998
Glasbena matica Trst
Mentorica: Tamara Ražem Locatelli
 
96,50 ZLATO PRIZNANJE
2 Florjančič Maj
roj.: 03.10.1999
Slabe Kaja
roj.: 27.07.1997
GŠ Idrija
Mentorici: Polona Bizjak, Tatjana Grahelj
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE
3 Mavri Maja
roj.: 11.08.1997
Kravanja Marija
roj.: 05.05.1998
GŠ Tolmin
Mentorica: Katja Skočir
 
86,00 SREBRNO PRIZNANJE
4 Bajt Dunja
roj.: 06.03.1998
Klanjšček Nina
roj.: 28.03.1996
GŠ Tolmin
Mentorica: Hermina Jakopič
 
90,25 ZLATO PRIZNANJE
5 Dolenc Rok
roj.: 30.05.1998
Škibin Eva
roj.: 15.05.1996
GŠ Sežana in Glasbena matica Trst
Mentorica: Tamara Ražem Locatelli
 
94,25 ZLATO PRIZNANJE
6 Černe Anja
roj.: 06.01.1997
Lenardič Tereza
roj.: 30.06.1997
GŠ Nova Gorica
Mentorici: Andreja Konjedic Lenardič,
Barbara Mačkić
 
91,33 ZLATO PRIZNANJE
7 Bizjak Sara
roj.: 01.02.1997
Fon Urška
roj.: 10.08.1996
GŠ Tolmin
Mentorici: Hemina Jakopič, Erika Bizjak
 
93,00 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija

 

Glasbena šola Postojna

Torek, 15. februarja 2011, ob 9. uri

  KOMORNE SKUPINE Z GODALI – 1. KATEGORIJA
  Tekmovanju se pridružujejo še godalne skupine iz drugih regij.

Točke

Priznanje

1 Baročni trio
Kocijančič Zala Eva - violina
15.12.1999
Yakuntsova Sofya Agnessa - violina
27.06.2000
Furlan Mia - klavir
19.03.1998
GA Tartini
Mentor: Maja Fleischman
 
95,00 ZLATO PRIZNANJE
2 Klavirski trio
Krmpot Jelena - violina
05.03.2001
Čano Sara - violončelo
07.10.2000
Hrovatin Peter - klavir
29.12.1995
GŠ Ljubljana Moste Polje
Mentor: Aleksandra Čano Muharemović
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE
3 Trio
Sešek Kaja - violina
14.11.2000
Sešek Ana - violina
14.11.2000
Jurman Lana - klavir
11.05.1996
GŠ Škofja Loka
Mentor: Armin Sešek
 
93,25 ZLATO PRIZNANJE
4 Klavirski trio
Klanjšček Eva - violona
19.11.2000
Volarič Nejka - violina
16.09.1999
Klanjšček Nina - klavir
28.03.1996
GŠ Tolmin
Mentor: Mojca Križnič, Hermina Jakopič
 
87,75 SREBRNO PRIZNANJE
5 Duo violin
Longyka Oskar - violina
11.04.1998
Tomac Ana - violina
18.12.1997
GCEW, Ljubljana
Mentor: Rok Zgonc
 
87,75 SREBRNO PRIZNANJE
6 Godalni kvartet
Kotar Rebeka - violina I
21.01.1999
Jelovšek Klara - violina II
14.05.1999
Moravec Aljaž - violončelo
24.12.1995
Pekolj Jošt - viola
10.04.1996
GŠ Ljubljana Vič Rudnik
Mentor: Tanja Babnik
 
94,50 ZLATO PRIZNANJE
7 Klavirski trio
Cotič Ana - violina
11.01.1996
Furlani Lucija - violončelo
06.02.1999
Vončina Anita - klavir
24.09.1996
GŠ Nova Gorica
Mentor: Aleksandra Pavlovič, Petra Vodopivec, Mojca Križnič
 
96,50 ZLATO PRIZNANJE
8 Klavirski trio
Gorup Eva - violina
22.03.1998
Gavranič Sara - violončelo
15.02.1996
Černač Katarina - klavir
27.11.1997
GŠ Postojna
Mentor: Polona Kuret, Peter Filipčič,
Edvard Popit
 
94,66 ZLATO PRIZNANJE
9 Trio
Zupan Urška - klarinet
15.01.1997
Jakob Neža - violončelo
03.07.1998
Saksida Fedja -
klavir
23.06.1995
Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana
Mentor: Jože Kregar
 
88,50 SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2011, ob 9. uri

  TOLKALA – 1.a KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 URAN Tara
roj.: 07.01.2001
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Tatjana Jercog
 
85,25 SREBRNO PRIZNANJE
2 DARI Lorenzo
roj.: 22.04.2000
Glasbena matica Trst
Učitelj: Tomislav Hmeljak
Korepetitor: Claudia Sedmach
 
98,00 ZLATO PRIZNANJE
3 KOŠANC Kevin
roj.: 06.01.2000
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE
4 KRISTAN Mia
roj.: 29.08.2001
GŠ Tolmin
Učitelj: Tomislav Hmeljak
Korepetitor: Ana Leban
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE
5 LENARČIČ Žan
roj.: 30.04.2001
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Tatjana Jercog
 
90,50 ZLATO PRIZNANJE
6 MAUSER Jan
roj.: 12.06.2000
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina
 
91,33 ZLATO PRIZNANJE
7 MIKUŠ Jan
roj.: 21.07.2001
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
Učiteljica: Jasna Kos
Korepetitor: Damijana Avšič
 
/ /

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2011, ob 10.50

  TOLKALA – 1.b KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 BABIČ Anej
roj.: 26.08.1999
GŠ Vinko Vodopivec Ajdovščina
Učiteljica: Jasna Kos
Korepetitor: Damijana Avšič
 
70,00 BRONASTO PRIZNANJE
2 DARIŠ Gianni
roj.: 01.10.1999
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Tatjana Jercog
 
85,00 SREBRNO PRIZNANJE
3 GOBBI AGNESE Federica
roj.: 12.11.1998
GŠ Koper
Učitelj: Goran Moskovski
Korepetitor: Tatjana Jercog
 
95,50 ZLATO PRIZNANJE
4 POČKAR Anže
roj.: 02.05.1998
GŠ Sežana
Učiteljica: Jasna Kos
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 
85,25 SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2011, ob 11.40

  TOLKALA – 1.c KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 LEBAN Jani
roj.: 13.08.1997
GŠ Sežana
Učitelj: Matija Tavčar
Korepetitor: Ingrid Tavčar
 
95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2011, ob 13. uri

  POZAVNA – 1.b KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 ŠTEMBERGAR Rok
roj.: 22.05.1998
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Simon Tomažič
Korepetitor: Nina Volk
 

92,75
 

ZLATO PRIZNANJE

 

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2011, ob 13.10

  POZAVNA – 1.c KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 BIZAJL Tine
roj.: 31.10.1996
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Mirko Orlač
Korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina
 
96,33 ZLATO PRIZNANJE
2 CERNATIČ Filip
roj.: 19.07.1996
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Peter Pavli
Korepetitor: Divna Jandrić
 
84,75 SREBRNO PRIZNANJE
3 LEBAN Jakob
roj.: 20.04.1996
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Peter Pavli
Korepetitor: Divna Jandrić
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija


Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2011, ob 14.25

  EUFONIJ – 1.b KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 RUTAR Vid
roj.: 24.10.1999
GŠ Tolmin
Učitelj: Matija Mlakar
Korepetitor: Ana Leban
 
92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper

Sreda, 16. februarja 2011, ob 14.35

  EUFONIJ – 1.c KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 RIJAVEC Patrik
roj.: 22.08.1997
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Vilma Padovan
 
93,00 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija


Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2011, ob 9. uri

  TROBENTA – 1.c KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 SEMEC Oskar
roj.: 13.03.1996
GŠ Idrija
Učitelj: Matjaž Kajzer
Korepetitor: Polona Bizjak
 
91,25 ZLATO PRIZNANJE
2 DROLE Nejc
roj.: 27.05.1996
GŠ Idrija
Učitelj: Matjaž Kajzer
Korepetitor: Teja L. Močnik
 
90,50 ZLATO PRIZNANJE
3 OLENIK Nejc
roj.: 17.10.1997
GŠ Koper
Učitelj: Boris Benčič
Korepetitor: Jasna Jerman
 
74,25 BRONASTO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2011, ob 10.10

  TROBENTA – 1.b KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 SILA Jaka
roj.: 03.08.1999
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 
85,00 SREBRNO PRIZNANJE
2 ŠČUKA Ana
roj.: 29.09.1998
GŠ Sežana
Učitelj: Ivo Bašič
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 
80,00 SREBRNO PRIZNANJE
3 VUJANIČ Tadej
roj.: 10.06.1998
GŠ Koper
Učitelj: Mitja Bobič
Korepetitor: Marko Sancin
 
92,50 ZLATO PRIZNANJE
4 DEBEVEC David
roj.: 02.04.1999
GŠ Postojna
Učitelj: Franci Šavc
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 
87,25 SREBRNO PRIZNANJE
5 MARKIČ Aljaž
roj.: 18.09.1998
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Miloš Rijavec
Korepetitor: Divna Jandrić
 
91,33 ZLATO PRIZNANJE
6 ROGELJA Gregor
roj.: 22.04.1999
GŠ Sežana
Učitelj: Andrej Kobal
Korepetitor: Ingrid Tavčar
 
91,66 ZLATO PRIZNANJE
7 RUDOLF Martin
roj.: 05.08.1999
GŠ Idrija
Učitelj: Matjaž Kajzer
Korepetitor: Polona Bizjak
 
87,25 SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2011, ob 12. uri

  TROBENTA – 1.a KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 URBANČIČ Matjaž
roj.: 22.05.2000
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Vilma Padovan
 
91,00 ZLATO PRIZNANJE
2 FLORJANČIČ Vanč
roj.: 28.12.2001
GŠ Idrija
Učitelj: Matjaž Kajzer
Korepetitor: Tea L. Močnik
 
90,50 ZLATO PRIZNANJE
3 FRANČEŠKIN Rok
roj.: 30.07.2001
GŠ Koper
Učitelj: Dejan Marković
Korepetitor: Marko Sancin
 
83,75 SREBRNO PRIZNANJE
4 FRANK Nejc
roj.: 22.06.2001
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Boris Benčič
Korepetitor: Nina Volk
 
80,00 SREBRNO PRIZNANJE
5 GORJANC Tevž
roj.: 08.01.2000
GŠ Postojna
Učitelj: Franci Šavc
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 
92,50 ZLATO PRIZNANJE
6 KOCJAN Miha
roj.: 19.02.2001
GŠ Sežana
Učitelj: Erik Žerjal
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 
82,50 SREBRNO PRIZNANJE
7 KRAVANJA VELJAK Filip
roj.: 17.04.2000
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Zlatko Tota
Korepetitor: Lada Kos
 
90,75 ZLATO PRIZNANJE
8 LAZAR Peter
roj.: 04.04.2001
GŠ Idrija
Učitelj: Matjaž Kajzer
Korepetitor: Polona Bizjak
 
83,75 SREBRNO PRIZNANJE
9 MLAČ Tian
roj.: 09.08.2001
GŠ Sežana
Učitelj: Ivo Bašič
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 
85,50 SREBRNO PRIZNANJE
10 OREL Martin
roj.: 22.10.2001
GŠ Sežana
Učitelj: Erik Žerjal
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 
83,25 SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2011, ob 15.30

  ROG – 1.a KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 BUDA Sebastijan
roj.: 24.08.2000
GŠ Sežana
Učitelj: Simon Perčič
Korepetitor: Ingrid Tavčar
 
94,25 ZLATO PRIZNANJE
2 PALADIN Maša
roj.: 21.10.2001
GŠ Koper - podružnica Izola
Učitelj: Zlatko Tota
Korepetitor: Lada Kos
 
86,25 SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2011, ob 15.45

  ROG – 1.b KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 KOVAČIČ Domen
roj.: 19.06.1999
GŠ Tolmin
Učitelj: Miloš Rijavec
Korepetitor: Katja Skočir
 
91,66 ZLATO PRIZNANJE
2 LAZAR Filip
roj.: 01.08.1998
GŠ Idrija
Učiteljica: Neža Gruden
Korepetitor: Polona Bizjak
 
94,33 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper

Četrtek, 17. februarja 2011, ob 16.40

  ROG – 1.c KATEGORIJA

Točke

Priznanje

1 VENIŠNIK Aljaž
roj.: 14.08.1997
GŠ Postojna
Učitelj: Nikica Banjac
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 
78,75 BRONASTO PRIZNANJE
2 ERJAVEC Neja
roj.: 22.07.1997
GŠ Idrija
Učiteljica: Neža Gruden
Korepetitor: Polona Bizjak
 
85,00 SREBRNO PRIZNANJE
3 FILIPOVIČ Urban
roj.: 09.02.1996
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Vilma Padovan
 
90,75 ZLATO PRIZNANJE
4 GUSTINČIČ Jakob
roj.: 29.09.1996
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 
80,00 SREBRNO PRIZNANJE
5 MENART Žan
roj.: 21.01.1996
GŠ Idrija
Učiteljica: Neža Gruden
Korepetitor: Polona Bizjak
 
83,33 SREBRNO PRIZNANJE
6 MIHELJ Aljoša
roj.: 07.07.1996
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Pačnik
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 
90,25 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija

 

ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

HARMONIKA
Glasbena šola Nova Gorica, 14. februarja 2011

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Mykhaylo Madan
člani: Patricija Rutar Valič, Ana Černic, Barbara Gorkič, Divna Jandrić, Ivor Reljić
tajnica žirije: Andreja Ipavec

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica
Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica
Telefon:05 / 335 10 50
Faks: 05 / 335 10 53
E-pošta: gs.nova-gorica@guest.arnes.si
Internet: www.glasbena-sola.si

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Bernarda Paškvan
člani sveta: Ivo Bašič, Laszlo Balasz

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silvana Vrabec


RAZPORED TEKMOVANJ

HARMONIKA
datum: 14. februarja 2011

1.a kategorija: pričetek kategorije ob 9.00
1.b kategorija: pričetek kategorije ob 10.15
1.c kategorija: pričetek kategorije ob 11.30

ŽIRIJA
predsednik: Fulvijo Jurinčič
član: Claudio Furlan
član: Sabina D. Trifković
član: Jana Šatej
nadomestni član: Dejan Mesec
tajnica žirije: Andreja Ipavec


PODELITEV PRIZNANJ
Komorna dvorana Glasbene šole Nova Gorica, ponedeljek, 14. februarja 2011 ob 15.00
 

KLAVIRSKI DUO, KOMORNE SKUPINE Z GODALI
Glasbena šola Postojna, 14. in 15. februarja 2011

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Edvard Popit
člani: Matjaž Kobal, Tomaž Nedoh, Branko Petrovčič

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska cesta 10, 6239 Postojna
Telefon: 05 / 721 22 00
Faks: 05 / 721 22 01
E-pošta: info@gspostojna.net
Internet: http://www.gspostojna.net

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Bernarda Paškvan
člani sveta: Laszlo Balasz, Ivo Bašič

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit

RAZPORED TEKMOVANJ

KLAVIRSKI DUO
kategorija začetniki:    ponedeljek, 14. februarja 2011, ob 9. uri
1. kategorija:              ponedeljek, 14. februarja 2011, ob 11.30

KOMORNE SKUPINE Z GODALI
1. kategorija:              torek, 15. februarja 2011, ob 9. uri

ŽIRIJA ZA KLAVIRSKI DUO
predsednik: Alenka Dekleva
član: Bojan Glavina
član: Andreja Konjedic Lenardič
član: Vesna Zuppin
nadomestni član: Nuša Gregorič
tajnica žirije: Snježana Pleše

ŽIRIJA ZA KOMORNE SKUPINE Z GODALI
predsednik: Marinka Kukec Jurič
član: Peter Filipčič
član: Bojan Glavina
član: Marko Kodelja
tajnica žirije: Helena Maurič Jelovšek


PODELITEV PRIZNANJ

KLAVIRSKI DUO
Dvorana Glasbene šole Postojna,
ponedeljek, 14. februarja 2011, ob 14.30

KOMORNE SKUPINE Z GODALI
Dvorana Glasbene šole Postojna,
torek, 15. februarja 2011, ob 12.30

POSEBNE NAGRADE:

- za najvišje doseženo število točk v disciplini

 

KITARSKI DUO
Glasbena šola Kočevje, 16. februarja 2011

Primorski tekmovalci tekmujejo v dolenjski regiji - Glasbeni šoli Kočevje (glej www.gs-kocevje.net )
 

TROBILA in TOLKALA
Glasbena šola Koper, 16. in 17. februarja 2011

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Vanja Gregorič
člani: Erika Dujc, Tanja Grubač, Friderik King, Rok Vilhar
tajnica žirije: Sindija Šiško

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
Telefon: 05 / 66 63 600, 05 / 66 63 601
Faks: 05 / 66 63 606
E-pošta: info@glasbena-kp.net
Internet:
http://glasbena-kp.net

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Bernarda Paškvan
člani sveta: Ivo Bašič, Laszlo Balasz

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Intera Design


RAZPORED TEKMOVANJ


TOLKALA
1.a kategorija:     sreda, 16. februarja 2011 ob 9. uri
1.b kategorija:     sreda, 16. februarja 2011 ob 10.50
1.c kategorija:     sreda, 16. februarja 2011 ob 11.40

POZAVNA
1.b kategorija:     sreda, 16. februarja 2011 ob 13. uri
1.c kategorija:     sreda, 16. februarja 2011 ob 13.10

TUBA IN OSTALA KONIČNA TROBILA
1.b kategorija:     sreda, 16. februarja 2011 ob 14.25
1.c kategorija:     sreda, 16. februarja 2011 ob 14.35

TROBENTA
1.c kategorija:     četrtek, 17. februarja 2011 ob 9. uri
1.b kategorija:     četrtek, 17. februarja 2011 ob 10.10
1.a kategorija:     četrtek, 17. februarja 2011 ob 12. uri

ROG
1.a kategorija:     četrtek, 17. februarja 2011 ob 15.30
1.b kategorija:     četrtek, 17. februarja 2011 ob 15.45
1.c kategorija:     četrtek, 17. februarja 2011 ob 16.40


ŽIRIJA ZA TOLKALA
predsednik: Dejan Tamše
član: Tom Hmeljak
član: Dario Šavron
član: Matija Tavčar
tajnica žirije: Sindija Šiško

ŽIRIJA ZA NIZKA TROBILA
predsednik: Simon Perčič
član: Iztok Babnik
član: Mirko Orlač
član: Erik Žerjal
tajnica žirije: Sindija Šiško


ŽIRIJA ZA TROBENTO IN ROG
predsednik: Miloš Rijavec
član: Neža Gruden
član: Andrej Kobal
član Milivoj Matković
tajnica žirije: Sindija Šiško


PODELITEV PRIZNANJ

TOLKALA:
Mala dvorana Glasbene šole Koper,
Sreda, 16. februarja 2011 ob 14. uri

POZAVNA, TUBA - EUFONIJ:
Koncertna dvorana Glasbene šole Koper,
Sreda, 16. februarja 2011 ob 16.30

TROBENTA, ROG:
Koncertna dvorana Glasbene šole Koper,
Četrtek, 17. februarja 2011 ob 19.30

 

POSEBNE NAGRADE REGIJSKEGA TEKMOVANJA PRIMORSKE:
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljše izvedeno obvezno skladbo v disciplini.


bo snemal v živo naslednja tekmovanja:

KLAVIRSKI DUO, 14. februarja 2011, GŠ Postojna

KOMORNE SKUPINE Z GODALI, 15. februarja 2011, GŠ Postojna

TROBILA, TOLKALA, 16. in 17. februarja 2011, GŠ Koper
 

 

vrh   harmonika   klavirski duo   komorne skupine z godali   kitarski duo   trobenta   pozavna   rog   evfonij   tolkala 
 organizacija