ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE

VIOLINA, VIOLA, VIOLONČELO, KONTRABAS

8. april 2017, GŠ Postojna
 

 

REZULTATI TEKMOVANJA

Vsem udeležencem tekmovanja iskrene čestitke !
Zveza primorskih glasbenih šol

Razpis in pravila tekmovanja

Knjižica tekmovanja

Bilten tekmovanja

 

vrh     violina     viola     kontrabas     violončelo     organizacija

          

VIOLINA
1. a kategorija ob 8.30 uri, dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLINA – 1. a kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Grdadolnik Sara
roj.: 27. 9. 2006
mentorica: Nina Demšar
korepetitorka: Urša Vlašič
GŠ Vrhnika
 

  ZLATO PRIZNANJE

2.

Leon Veronika
roj.: 2. 7. 2006
mentorica: Stela Povšič
korepetitorka: Barbara Mačkić
GŠ Nova Gorica
 

  ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Logar Sophia
roj.: 7. 8. 2006
mentorica: Nina Demšar
korepetitorka: Urša Vlašič
GŠ Vrhnika
 

95,33 ZLATO PRIZNANJE

 

4.

Mamić Hana
roj.: 12. 7. 2006
mentorica: Kristina Markovič
korepetitorka: Divna Jandrić
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

  SREBRNO PRIZNANJE

5.

Mrak Iva
roj.: 25. 7. 2007
mentor: Aleksander Jovetić
korepetitorka: Ana Semič Bursać
GŠ Vrhnika
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

6.

Potužák Ana
roj.: 24. 1. 2007
mentorica: Mojca Korenčan
korepetitor: Tadej Podobnik
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
 

93,00 ZLATO PRIZNANJE

 

7.

Pregeljc Anika
roj.: 7. 7. 2007
mentor: Zdravko Pleše
korepetitorka: Alenka Podgornik Miklavec
GŠ Sežana
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

8.

Slaček Aleš
roj.: 14. 3. 2007
mentorica: Sonja Horvat
korepetitorka: Nena Rion
GŠ Koper
 

/ /

9.

Škrlj Lea
roj.: 1. 9. 2007
mentorica: Kristina Markovič
korepetitorka: Divna Jandrić
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

10.

Štrukelj Dominika
roj.: 25. 11. 2006
mentorica: Stela Povšič
korepetitorka: Barbara Mačkić
GŠ Nova Gorica
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

11.

Tratnik Anika
roj.: 13. 6. 2007
mentorica: Kristina Markovič
korepetitorka: Divna Jandrić
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

94,00 ZLATO PRIZNANJE

 

12.

Žigon Simčič Eva
roj.: 6. 11. 2007
mentor: Zdravko Pleše
korepetitorka: Alenka Podgornik Miklavec
GŠ Sežana
 

  ZLATO PRIZNANJE

 

       

kategorija začetniki ob 11.00 uri, dvorana GŠ Postojna
 

  kategorija začetniki

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Bone Andreja
roj.: 8. 7. 2008
mentorica: Polona Praček
korepetitorka: Bernarda Paškvan
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

96,50 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najobetavnejšega tekmovalca v kategoriji

2. Trček Manja
roj.: 15. 12. 2008
mentorica: Nina Demšar
korepetitorka: Urša Vlašič
GŠ Vrhnika
 
96,00 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najmlajšega tekmovalca v kategoriji

3.

Cigale Lara
roj.: 19. 9. 2008
mentor: Zdravko Pleše
korepetitorka: Alenka Podgornik Miklavec
GŠ Sežana
 

94,25 ZLATO PRIZNANJE

 

 

1. b kategorija ob 11.40 uri, dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLINA – 1. b kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Gačnik Nika
roj.: 4. 4. 2004
mentorica: Sonja Horvat
korepetitorka: Nena Rion
GŠ Koper
 

97,00 ZLATO PRIZNANJE

2.

Kompan Ana
roj.: 12. 2. 2004
mentor: Uroš Bubnič
korepetitor: Paolo Biancuzzi
GŠ Ilirska Bistrica
 

  BRONASTO PRIZNANJE

3.

Ličen Oskar
roj.: 2. 11. 2005
mentorica: Polona Praček
korepetitorka: Bernarda Paškvan
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

  SREBRNO PRIZNANJE

4.

Pavlica Zorn Brina
roj.: 24. 3. 2005
mentor: Marko Kodelja
korepetitorka: Nina Frank
GŠ Nova Gorica
 

/ /

5.

Premrl Elza
roj.: 31. 12. 2005
mentorica: Špela Tavčar
korepetitorka: Snježana Pleše Žagar
GŠ Postojna
 

93,00 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najobetavnejšega tekmovalca v kategoriji

6.

Zabukovec Zala
roj.: 23. 9. 2004
mentorica: Kristina Markovič
korepetitorka: Divna Jandrić
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

7.

Zdovc Ema
roj.: 24. 8. 2004
mentorica: Mojca Brank
korepetitor: Ivan Marinović
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
 

  ZLATO PRIZNANJE

 

8.

Žnidaršič Gaja
roj.: 24. 7. 2004
mentorica: Mojca Brank
korepetitor: Ivan Marinović
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
 

98,00 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najvišje doseženo število točk v kategoriji

 

1. c kategorija ob 15.15 uri, dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLINA – 1. c kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Gomiršek Katarina
roj.: 17. 4. 2002
mentorica: Stela Povšič
korepetitorka: Barbara Mačkić
GŠ Nova Gorica
 

92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2.

Gorup Neža
roj.: 1. 6. 2003
mentorica: Mojca Brank
korepetitor: Ivan Marinović
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
 

  ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Smiljanić Larisa
roj.: 6. 7. 2003
mentorica: Barbara Godeša
korepetitorka: Snježana Pleše Žagar
GŠ Postojna
 

  BRONASTO PRIZNANJE

4.

Stopar Maša
roj.: 19. 10. 2002
mentorica: Sonja Horvat
korepetitorka: Nena Rion
GŠ Koper
 

98,00 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najvišje doseženo število točk v kategoriji

5.

Šebenik Tina
roj.: 15. 4. 2002
mentorica: Mojca Korenčan
korepetitor: Tadej Podobnik
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

6.

Brlan Ema
roj.: 22. 7. 2003
mentorica: Nastja Cajhen Rode
korepetitorka: Katarina Lotrič
GŠ Vrhnika
 

97,00 ZLATO PRIZNANJE

 

7.

Čaušević Sara
roj.: 15. 9. 2003
mentorica: Mojca Korenčan
korepetitor: Tadej Podobnik
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

 

vrh     violina     viola     kontrabas     violončelo     organizacija

 

VIOLA
1. c kategorija ob 17.00 uri, dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLA – 1. c kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Mitrić Sebastjan
roj.: 3. 12. 2003
mentorica: Kristina Markovič
korepetitorka: Divna Jandrić
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

 

BRONASTO PRIZNANJE

 

VIOLINA
2. a kategorija ob 17.45 uri, dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLINA 2. a kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Gregorič Petra
roj.: 2. 10. 2001
mentor: Marko Kodelja
korepetitorka: Nina Frank
GŠ Nova Gorica
 

/ /

2.

Ladava Kaja
roj.: 26. 2. 2001
mentorica: Sonja Horvat
korepetitor: Denys Masliuk
Umetniška gimnazija Koper

 

/ /

 

2. b kategorija ob 18.30 uri, dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLINA 2. b kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Hrvatin Nastja
roj.: 18. 6. 1999
mentorica: Tinkara Marinac
korepetitorka: Nives Pavlič
GŠ Koper
 

97,50 ZLATO PRIZNANJE

 

2.

Rus Lucija
roj.: 14. 4. 1999
mentorica: Tinkara Marinac
korepetitorka: Nives Pavlič
Umetniška gimnazija Koper
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Trivunović Tina
roj.: 29. 9. 1998
mentorica: Sonja Horvat
korepetitor: Denys Masliuk
Umetniška gimnazija Koper
 

/ /

 

vrh     violina     viola     kontrabas     violončelo     organizacija

 

KONTRABAS
1. a kategorija ob 9.00 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  KONTRABAS - 1. a kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Moljk Ruj
roj.: 14. 5. 2006
mentor: Štefan Švagelj
korepetitorka: Jasna Jerman
GŠ Koper
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

2.

Šajina Elizabeta
roj.: 3. 6. 2006
mentor: Štefan Švagelj
korepetitorka: Mojca Bizjak
GŠ Nova Gorica
 

96,67 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najobetavnejšo tekmovalko v kategoriji

3.

Tušar Adrian
roj.: 4. 6. 2006
mentorica: Sara Marinović
korepetitorka: Elena Startseva-Somun
GŠ Idrija
 

98,00 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najvišje doseženo število točk v kategoriji

4.

Vižintin Vid
roj.: 15. 5. 2006
mentor: Štefan Švagelj
korepetitorka: Jasna Jerman
GŠ Koper
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

1. b kategorija ob 9.45 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  KONTRABAS - 1. b kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Knez Janez
roj.: 27. 9. 2005
mentor: Đorđe Malkoč
korepetitor: Ivan Marinović
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
 

91,50

ZLATO PRIZNANJE

 

 

1. c kategorija ob 10.05 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  KONTRABAS - 1. c kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Medvešček Ana
roj.: 17. 4. 2002
mentorica: Sara Marinović
korepetitorka: Divna Jandrić
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

2.

Poltrini Miha
roj.: 16. 1. 2003
mentorica: Sara Marinović
korepetitorka: Elena
Startseva-Somun
GŠ Idrija
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

2. a kategorija ob 10.35 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  KONTRABAS - 2. a kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Bautin Brita
roj.: 29. 3. 2000
mentorica: Sara Marinović
korepetitorka: Divna Jandrić
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

 

SREBRNO PRIZNANJE

 

 

2. b kategorija ob 10.45 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  KONTRABAS - 2. b kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Klun Nejc
roj.: 26. 1. 1998
mentorica: Sara Marinović
korepetitor: Edvard Popit
GŠ Postojna
 

95,00
 

ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh     violina     viola     kontrabas     violončelo     organizacija

 

VIOLONČELO
kategorija začetniki ob 11.15 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLONČELO kat. začetniki

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Ličen Maša
roj.: 15. 4. 2008
mentorica: Tina Rejc
korepetitorka: Bernarda Paškvan
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

95,33 ZLATO PRIZNANJE

2.

Božič Špela
roj.: 3. 12. 2008
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Ana Žunič
GŠ Koper - podružnica Izola
 

94,25 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najmlajšo tekmovalko v kategoriji

 

1. a kategorija ob 11.35 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLONČELO 1. a kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Furlan Vida
roj.: 29. 4. 2006
mentorica: Tina Rejc
korepetitorka: Bernarda Paškvan
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
 

100,00 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za osvojenih 100 točk

2.

Ivančič Tine
roj.: 1. 8. 2006
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Ana Žunič
GŠ Koper - podružnica Izola
 

95,75 ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Kolar Tratnik Matic
roj.: 18. 6. 2006
mentorica: Petra Vodopivec
korepetitorka: Mojca Bizjak
GŠ Nova Gorica
 

  ZLATO PRIZNANJE

 

4.

Križ Izak
roj.: 9. 10. 2007
mentorica: Lucija Grošelj
korepetitor: Ivan Marinović
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
 

92,25 ZLATO PRIZNANJE

5.

Lindič Sara
roj.: 20. 12. 2007
mentor: Peter Filipčič
korepetitorka: Saša Crnobrnič
GŠ Postojna
 

  SREBRNO PRIZNANJE

6.

Logar Tea
roj.: 10. 2. 2006
mentorica: Tadeja Žele
korepetitorka: Elena Startseva-Somun
GŠ Idrija
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

7.

Radić Kocjan Eva
roj.: 21. 5. 2006
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Ana Žunič
GŠ Koper - podružnica Piran
 

  BRONASTO PRIZNANJE

8.

Calcina Lia
roj.: 18. 9. 2007
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Ana Žunič
GŠ Koper - podružnica Piran
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

1. b kategorija ob 14.50 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLONČELO 1. b kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Fir Jernej
roj.: 12. 4. 2004
mentor: Peter Avšič
korepetitor: Primož Malavašič
GŠ Logatec

97,50 ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najobetavnejšega tekmovalca v kategoriji

2.

Ivančič Neža
roj.: 27. 3. 2005
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Ana Žunič
GŠ Koper
 

90,75 ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Klobas Nina
roj.: 19. 1. 2005
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Ana Žunič
GŠ Koper - podružnica Izola
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

4.

Marinac Špela
roj.: 16. 1. 2004
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Ana Žunič
GŠ Koper - podružnica Piran
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

5.

Tadič Gaja
roj.: 18. 1. 2004
mentorica: Petra Vodopivec
korepetitorka: Mojca Bizjak
GŠ Nova Gorica
 

  SREBRNO PRIZNANJE

6.

Veselko Kaja
roj.: 16. 2. 2005
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Ana Žunič
GŠ Koper - podružnica Piran
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

 

1. c kategorija ob 16.45 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLONČELO 1. c kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Tominec Kristina
roj.: 6. 3. 2003
mentor: Antonije Hajdin
korepetitor: David Trebižan
zasebnik
 

95,25 ZLATO PRIZNANJE

 

2.

Žnidarič Ema
roj.: 23. 7. 2003
mentorica: Lucija Grošelj
korepetitor: Ivan Marinović
GŠ Frana Gerbiča Cerknica
 

  SREBRNO PRIZNANJE

 

 

2. a kategorija ob 17.30 uri, mala dvorana GŠ Postojna
 

  VIOLONČELO 2. a kategorija

TOČKE

PRIZNANJE

1.

Mittendorfer Ana
roj.: 14. 8. 2000
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Nena Rion
Umetniška gimnazija Koper
 

93,75 ZLATO PRIZNANJE

 

2.

Požrl Hana
roj.: 18. 5. 2001
mentor: Antonije Hajdin
korepetitorka: Nena Rion
Umetniška gimnazija Koper
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh     violina     viola     kontrabas     violončelo     organizacija


 

          

  ORGANIZACIJA TEKMOVANJA
 

GODALA
Sobota 8. aprila 2017 / Glasbena šola Postojna

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska 10, 6230 Postojna
Telefon: 05 721 22 00
E-pošta: info@gspostojna.net
Internet: www.gspostojna.net

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednica: Petra Jurić
članice: Marinka Kukec Jurič, Špela Tavčar, Barbara Godeša, Mojca Širca Pavčič

SVET TEKMOVANJA
Edvard Popit, Tonja Lapanja Brenčič, Bernarda Paškvan

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit

RAZPORED TEKMOVANJA in ŽIRIJE

VIOLINA, VIOLA
dvorana GŠ Postojna
kategorija začetniki ob 11:00
1. a kategorija ob 8:30
1. b kategorija ob 11:40
1. c kategorija violina ob 15:15
1. c kategorija viola ob 17:00
2. a kategorija ob 17:45
2. b kategorija ob 18:30

ŽIRIJA violina - viola
predsednica: Sonja Horvat
članica: Mojca Brank
članica: Nina Demšar
član: Marko Kodelja
tajnici komisije: Petra Jurić, Špela Tavčar

VIOLONČELO
mala dvorana GŠ Postojna
kategorija začetniki ob 11:15
1. a kategorija ob 11:35
1. b kategorija ob 14:50
1. c kategorija ob 16:45
2. a kategorija ob 17:30

KONTRABAS
mala dvorana GŠ Postojna
1. a kategorija ob 9:00
1. b kategorija ob 9:45
1. c kategorija ob 10:05
2. a kategorija ob 10:35
2. b kategorija ob 10:45

ŽIRIJA violončelo – kontrabas
predsednik: Peter Filipčič
član: Štefan Švagelj
članica: Andrejka Možina
članica: Tina Rejc
tajnica komisije: Mojca Širca Pavčič

PODELITEV PRIZNANJ S KRAJŠIM KONCERTOM ob 20:15
Dvorana GŠ Postojna

 

vrh     violina     viola     kontrabas     violončelo     organizacija