ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)

 

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2013


REZULTATI  TEKMOVALCEV
in DRUGI PODATKI

Bilten tekmovanja

Knjižica tekmovanja

PETJE / Sreda, 13.2.2013 / Glasbena šola Sežana

KOMORNE SKUPINE S TROBILI / Sreda, 13.2.2013
(2 komorni skupini sta tekmovali na SGBŠ Maribor)

FLAVTA, KLJUNASTA FLAVTA, OBOA / Četrtek, 14.2.2013 / Glasbena šola Koper

DIATONIČNA HARMONIKA / Četrtek, 14.2.2013 /
(2 tekmovalca sta tekmovala na GŠ Velenje)

KLAVIR / Ponedeljek, 18.2.2013 / Glasbena šola Postojna

KLARINET IN SAKSOFON / Sreda, 20.2.2013 / Glasbena šola Sežana

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

 

PETJE

Glasbena šola Sežana / Sreda 13.2.2013 / ob 11:00

  PETJE - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

 

LEBAN Nejc
roj.: 30.07.1994
GŠ Tolmin
Učiteljica: Luznik Marjetka
Korepetitor: Tanja Šterman
 

85,33 SREBRNO PRIZNANJE

2

LUKAN Klara
roj.: 28.09.1996
GŠ Idrija
Učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

90,33 ZLATO PRIZNANJE

Glasbena šola Sežana / Sreda 13.2.2013 / ob 11:15

  PETJE - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

ČADEŽ David
roj.: 19.07.1990
Zasebnik
Učiteljica: Pija Brodnik
Korepetitor: Gregor Spačal
 

96,33 ZLATO PRIZNANJE

2

KAVČIČ Neža
roj.: 03.12.1992
GŠ Tolmin
Učiteljica: Luznik Marjetka
Korepetitor: Šterman Tanja
 

81,00 SREBRNO PRIZNANJE

Glasbena šola Sežana / Sreda 13.2.2013 / ob 12:00

  PETJE - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

NOVAK Valentina
roj.: 11.05.1995
GŠ Idrija
Učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

80,00 SREBRNO PRIZNANJE

2

RAVNIK Gregor
roj.: 22.05.1993
GŠ Koper
Učiteljica: Tanja Grlica
Korepetitor: Tatjana Jercog
 

93,67 ZLATO PRIZNANJE

3

SKOČIR Anja
roj.: 22.05.1994
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Vladimir Čadež
Korepetitor: Barbara Mačkić
 

70,00 BRONASTO PRIZNANJE

4

ŠABEC Monika
roj.: 30.06.1994
GŠ Ilirska Bistrica
Učiteljica: Janja Konestabo
Korepetitor: Paolo Biancuzzi
 

70,00 BRONASTO PRIZNANJE

5

VETRIH Luka
roj.: 16.06.1993
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Katarina Perger
Korepetitor: David Trebižan
 

91,33 ZLATO PRIZNANJE

6

BRENČIČ Katarina
roj.: 30.03.1994
GŠ Koper
Učiteljica: Tanja Grlica
Korepetitor: Tatjana Jercog
 

92,67 ZLATO PRIZNANJE

7

DRMOTA Eva
roj.: 05.06.1994
GŠ Idrija
Učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

8

FAGANEL Urška
roj.: 14.07.1994
SCGV Emil Komel Gorica
Učiteljica: Žgavec Franka
Korepetitor: Klanjšček Neva
 

75,67 BRONASTO PRIZNANJE

9

ISTENIČ Maruša
roj.: 28.08.1994
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Vladimir Čadež
Korepetitor: Barbara Mačkić
 

70,33 BRONASTO PRIZNANJE

10

KALUŽA Nina
roj.: 02.09.1994
GŠ Ilirska Bistrica
Učiteljica: Janja Konestabo
Korepetitor: Paolo Biancuzzi
 

/ / /

11

KRAŠNA Janez
roj.: 18.01.1992
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Katarina Perger
Korepetitor: David Trebižan
 

85,00 SREBRNO PRIZNANJE

12

LUKAN Anže
roj.: 18.08.1992
GŠ Idrija
Učiteljica: Tonja Lapanja Brenčič
Korepetitor: Elena Stertseva Somun
 

82,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

 

KOMORNE SKUPINE S TROBILI
Dve primorski komorni skupini sta tekmovali izven primorske regije.
Sreda, 13.2.2013, Konservatorij za glasbo in balet v Mariboru.
vir: www.konservatorij-maribor.si/
 

  KOMORNE SKUPINE S TROBILI - 1. KATEGORIJA

TOČK

PRIZNANJE
   KVARTET TROBIL
   Podbersič Matija
   Markič Nejc
   Jerončič Gal
   Gregorič Vid
 
GŠ Nova Gorica
Mentor: Peter Pavli
92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

   TRIO TROBENT
   Mihelj Alen
   Macarol David
   Svetina Tine Pavel

 
GŠ Sežana
Mentor: Peter Pačnik
91,00  ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

 

KLJUNASTA FLAVTA

Glasbena šola Koper / Četrtek 14.2.2013 / ob 9:00

  KLJUNASTA FLAVTA - 1.b KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

BIRSA KRUŠEC Ana
roj.: 21.07.2000
GŠ Koper - Podružnica Izola
Učitelj: Dušan Kitić
Korepetitor: Nelfi Paliska

 

92,33

ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

FLAVTA

Glasbena šola Koper / Četrtek 14.2.2013 / ob 9:15

  FLAVTA - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

PREGELJ Veronika
roj.: 16.07.2001
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Armando Mariutti
Korepetitor: Ana Knez
 

77,67 BRONASTO PRIZNANJE

 

2

RONER Zarja
roj.: 05.05.2000
GŠ Tolmin
Učiteljica: Maja Klanjšček
Korepetitor: Ana Leban
 

91,67 ZLATO PRIZNANJE

 

3

RUDOLF Metka
roj.: 23.04.2001
GŠ Idrija
Učiteljica: Gordana Buh
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

84,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

4

RUPNIK Katjuša
roj.:19.11.2000
GŠ Idrija
Učiteljica: Gordana Buh
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

82,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

5

SVETINA Nina
roj.: 23.06.2000
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Tretjak
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 

86,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

6

ŠVIGELJ Eva
roj.: 23.02.2001
GŠ Sežana
Učiteljica: Marija Maretić
Korepetitor: Vilma Padovan
 

/ / /

7

BOŠTJANČIČ Alja
roj.: 25.02.2001
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Adnan Zubčević
Korepetitor: Nina Volk
 

98,33 ZLATO PRIZNANJE

 

8

ČESNIK Eva
roj.: 10.04.2001
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Adnan Zubčević
Korepetitor: Nina Volk
 

85,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

9

ĐAKOVIĆ UJČIČ Žana
roj.: 11.06.2000
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Adnan Zubčević
Korepetitor: Nina Volk
 

91,00 ZLATO PRIZNANJE

 

10

GROŠELJ Lena
roj.: 27.05.2001
GŠ Idrija
Učiteljica: Gordana Buh
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

11

KOBAL Tjaša
roj.: 16.07.2001
GŠ Sežana
Učiteljica: Marija Maretić
Korepetitor: Vilma Padovan
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

12

KRAVANJA Anja
roj.: 21.01.2000
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Tretjak
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 

92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper / Četrtek 14.2.2013 / ob 12:20

 FLAVTA - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

MEDVEŠČEK Lea
roj.: 27.05.1999
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Doris Kodelja
Korepetitor: Miha Štokelj
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

PREGELJ Rebeka
roj.: 21.01.1998
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Armando Mariutti
Korepetitor: Miha Štokelj
 

78,00 BRONASTO PRIZNANJE

 

3

ŠULIGOJ Polona
roj.: 10.02.1999
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Armando Mariutti
Korepetitor: Miha Štokelj
 

93,33 ZLATO PRIZNANJE

 

4

BAŠIČ Gaja
roj.:19.09.1999
GŠ Sežana
Učiteljica: Marija Maretić
Korepetitor: Ingrid Tavčar
 

93,67 ZLATO PRIZNANJE

 

5

ERŽEN Alenka
roj.: 23.03.1998
GŠ Idrija
Učiteljica: Gordana Buh
Korepetitor: Elena Stratseva Somun
 

75,00 BRONASTO PRIZNANJE

 

6

FORNAZARIČ Tina
roj.: 26.06.1999
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Armando Mariutti
Korepetitor: Miha Štokelj
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

7

KOBAL Lucija
roj.: 14.09.1998
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Tretjak
Korepetitor: Ingrid Tavčar
 

86,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

8

LAKNER Taja
roj.: 23.11.1999
GŠ Idrija
Učiteljica: Gordana Buh
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

72,33 BRONASTO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper / Četrtek 14.2.2013 / ob 15:45

  FLAVTA - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

SLUGA Serena
roj.: 16.07.2002
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Doris Kodelja
Korepetitor: Miha Štokelj
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

ČERNE An
roj.: 26.09.2002
GŠ Sežana
Učiteljica: Marija Maretić
Korepetitor: Vilma Padovan
 

92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

ČRNUGELJ Metka
roj.: 12.09.2003
GŠ Postojna
Učiteljica: Suzana Furlan Mitev
Korepetitor: Snježana Pleše
 

90,33 ZLATO PRIZNANJE

 

4

GAŠIČ Lara
roj.: 30.01.2004
GŠ Postojna
Učiteljica: Suzana Furlan Mitev
Korepetitor: Snježana Pleše
 

93,00 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

OBOA

Glasbena šola Koper / Četrtek 14.2.2013 / ob 14:45

  OBOA- 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

VUGA Anamarija
roj.: 02.07.2003
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič
Korepetitor: Andreja Konjedic Lenardič
 

92,67 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper / Četrtek 14.2.2013 / ob 14:50

  OBOA - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

NAGY Lara Letizzia
roj.: 13.09.2000
GŠ Koper
Učiteljica: Breda Hartman
Korepetitor: Tatjana Jercog
 

81,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

2

GLAVAČ Zala
roj.: 04.06.2001
GŠ Postojna
Učiteljica: Jelena Soro
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 

94,67 ZLATO PRIZNANJE

 

3

LEBAN PARADA Emanuela
roj.: 05.04.2000
GŠ Tolmin
Učiteljica: Ana Leban
Korepetitor: Ana Leban
 

91,67 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Koper / Četrtek 14.2.2013 / ob 16:50

  OBOA - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK TOČK PRIZNANJE

1

OBREZA Tjaša
roj.: 19.08.1998
GŠ Domžale
Učiteljica: Jana Pavli Per
Korepetitor: Miha Nagode
 

/ / /

2

ŠABEC Ksenija
roj.: 28.08.1998
GŠ Postojna
Učiteljica: Jelena Soro
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 

87,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

3

ŠTREMFELJ Nataša
roj.: 17.07.1999
GŠ Tolmin
Učiteljica: Ana Leban
Korepetitor: Ana Leban
 

92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

4

CENTRIH Nika
roj.: 09.10.1999
GŠ Zagorje ob Savi
Učiteljica: Metka Podpečan
Korepetitor: Polona Troha
 

84,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

5

GARDINA Margarita
roj.: 16.03.1998
GŠ Koper
Učiteljica: Breda Hartman
Korepetitor: Tatjana Jercog
 

92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

6

HUSEJNOVIĆ Hajrija
roj.: 07.01.1999
GŠ Tolmin
Učiteljica: Ana Leban
Korepetitor: Ana Leban
 

96,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

DIATONIČNA HARMONIKA
Dva tekmovalca iz primorske sta tekmovala v štajerski regiji.
(izvleček iz štajerskega regijskega tekmovanja)
vir:
www.gsvelenje.si/

Glasbena šola Fran Korun Koželjski Velenje, 14. februar 2013

  DIATONIČNA HARMONIKA - 1.B KATEGORIJA

TOČK

PRIZNANJE

   GRMEK SERAŽIN Miha
   GŠ Ilirska Bistrica
   Učitelj Zoran Lupinc
 
95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

  DIATONIČNA HARMONIKA - 1.C KATEGORIJA

TOČK

PRIZNANJE

   POČKAR Anže
   GŠ Ilirska Bistrica
   Zoran Lupinc
 
96,60 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

KLAVIR

Glasbena šola Postojna / Ponedeljek 18.2.2013 / ob 9:00

  KLAVIR - KATEGORIJA ZAČETNIKI
 
(kategorija v okviru ZPGŠ)

POSNETEK TOČK PRIZNANJE

1

PAVŠIČ Hana
roj.: 23.12.2005
GŠ Idrija
Učiteljica: Tatjana Grahelj
 

/ / /

2

PENKO Neža
roj.: 17.10.2004
GŠ Postojna
Učitelj: Edvard Popit
 

/ SREBRNO PRIZNANJE

 

3

VRABEC Eva
roj.: 06.06.2004
GŠ Koper
Učiteljica: Danijela Masliuk
 

/ / /

4

BOLČINA Patricija
roj.: 17.10.2004
GŠ Idrija
Učiteljica: Tatjana Grahelj
 

92 ZLATO PRIZNANJE

 

5

BORDON Martin
roj.: 14.10.2004
GŠ Koper
Učiteljica: Nives Pavlič
 

95 ZLATO PRIZNANJE

 

6

CORETTI Kuret Jan
roj.: 04.12.2004
GŠ Koper
Učiteljica: Nuša Gregorič
 

/ ZLATO PRIZNANJE

 

7

ČEŠNJEVAR UŠUMOVIĆ Nastasja
roj.: 01. 06. 2004
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
 

99 ZLATO PRIZNANJE

 

8

DEKLEVA Ana
roj.: 20.01.2004
GŠ Postojna
Učiteljica: Saša Crnobrnič
 

/ SREBRNO PRIZNANJE

 

9

FERLUGA Nastja
roj.: 28.05.2005
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

/ / /

10

GODNIC Petra
roj.: 12.05.2005
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Beatrice Zonta
 

/ SREBRNO PRIZNANJE

 

11

JAKOVAC Hana
roj.: 21.05.2004
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
 

/ ZLATO PRIZNANJE

 

12

KACIN Anže
roj.: 18.05.2004
GŠ Idrija
Učiteljica: Tatjana Grahelj
 

/ ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna / Ponedeljek 18.2.2013 / ob 10:45

  KLAVIR - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK TOČK PRIZNANJE

1

POLJŠAK Ana
roj.: 06.05.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Aleksandra Milić
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

PRINČIČ Jakob
roj.: 21.01.2002
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič
 

83,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

3

SEDMAK Daša
roj.: 09.02.2003
GŠ Koper
Učiteljica: Nuša Gregorič
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

4

SLOSAR Luca Joža
roj.: 30.04.2002
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Paolo Biancuzzi
 

83,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

5

VALENTINČIČ Tjaž
roj.: 16.05.2002
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Miha Štokelj
 

84,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

6

BIZJAK Leila
roj.: 11.10.2002
GŠ Sežana
Učiteljica: Lidija Pavlica
 

84,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

7

BRATUŽ Zala
roj.: 27.05.2002
GŠ Koper
Učiteljica: Pavlič Nives
 

88,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

8

GOMBAČ Vita
roj.: 21.02.2003
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

96,00 ZLATO PRIZNANJE

 

9

GORŠE Nika
roj.: 19.03.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Ana Knez
 

92,33 ZLATO PRIZNANJE

 

10

IBIC Vid
roj.: 06.02.2002
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
 

100,00 ZLATO PRIZNANJE

 

11

JURINČIČ Tia
roj.: 01.05.2002
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Beatrice Zonta
 

81,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

12

KIRETA LUKAVEČKI Maja
roj.: 03.04.2002
GŠ Sežana
Učiteljica: Vesna Kireta
 

84,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna / Ponedeljek 18.2.2013 / ob 14:30

 KLAVIR - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK TOČK PRIZNANJE

1

OREL Mirjam
roj.: 02.06.2000
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

94,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

PEROŠA Katarina
roj.: 10.12.2001
GŠ Koper - Podružnica Piran
Učiteljica: Valentina Češnjevar
 

90,67 ZLATO PRIZNANJE

 

3

SAKSIDA Špela
roj.: 17.07.2000
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Vlasta Vižintin
 

92,67 ZLATO PRIZNANJE

 

4

ŽAGAR Eva
roj.: 23.09.2001
Zasebnik
Učiteljica: Lana Marinković
 

88,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

5

ŽELE Tomaž
roj.: 17.12.2001
GŠ Postojna
Učiteljica: Saša Crnobrnič
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

6

BAN Izak
roj.: 07.08.2001
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

7

GORŠE Lara
roj.: 10.03.2000
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Ana Knez
 

96,00 ZLATO PRIZNANJE

 

8

IBIC Maja
roj.: 28.07.2000
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
 

97,67 ZLATO PRIZNANJE

 

9

ILIENKO Andrei
roj.: 05.10.2001
GŠ Koper - Podružnica Izola
Učiteljica: Nina Molina
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

10

KLUN Žiga
roj.: 28.02.2001
GŠ Postojna
Učiteljica: Saša Crnobrnič
 

78,67 BRONASTO PRIZNANJE

11

KRALJ Julija
roj.: 20.08.2000
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

80,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

12

KRAVANJA Vida
roj.: 14.02.2000
GŠ Tolmin
Učiteljica: Katja Skočir
 

91,00 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna / Ponedeljek 18.2.2013 / ob 17:30

  KLAVIR - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK TOČK PRIZNANJE

1

UDOVIČ KOVAČIČ Teja
roj.: 07.09.1999
GŠ Koper
Učiteljica: Selma Chicco Hajdin
 

100,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

VERŠIČ Eva
roj.: 20.03.1998
GŠ Koper
Učiteljica: Nuša Gregorič
 

96,67 ZLATO PRIZNANJE

 

3

ZULIANI Max
roj.: 30.12.1998
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

4

DOLENC Rok
roj.: 30.05.1998
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
 

95,00 ZLATO PRIZNANJE

 

5

GOSPODARIČ Doroteja
roj.: 05.09.1998
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Mojca Bizjak
 

87,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

6

GOSPODARIČ Kornelija
roj.: 05.09.1998
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Mojca Bizjak
 

88,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

 

KLARINET

Glasbena šola Sežana / Sreda 20.2.2013 / ob 9:00

  KLARINET - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

MALEJ Jan
roj.: 07.12.2002
GŠ Koper
Učitelj: Borut Vatovec
Korepetitor: Nuša Gregorič
 

94,33 ZLATO PRIZNANJE

 

2

PAMIČ Maja
roj.: 09.03.2002
GŠ Koper
Učitelj: Aleš Grosek
Korepetitor: Lada Kos
 

94,67 ZLATO PRIZNANJE

3

ULAGA Caroline
roj.: 22.02.2003
GŠ Koper - Podružnica Izola
Učitelj: Dušan Kitić
Korepetitor: Nelfi Paliska
 

87,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

4

VODOPIVEC Staša
roj.: 06.01.2003
GŠ Sežana
Učitelj: Branislav Trifković
Korepetitor: Ingrid Tavčar
 

90,67 ZLATO PRIZNANJE

5

AMBROŽIČ Maj
roj.: 01.03.2002
GŠ Idrija
Učitelj: Igor Vrhnjak
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

80,33 SREBRNO PRIZNANJE

6

ČESNIK Tanaja
roj.: 13.04.2003
GŠ Sežana
Učitelj: Daniel Grizonič
Korepetitor: Vilma Padovan
 

87,00 SREBRNO PRIZNANJE

7

ČRV Anže
roj.: 01.02.2002
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Sandi Vrabec
Korepetitor: Miha Štokelj
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

8

FABČIČ Eva Ivana
roj.: 10.02.2003
Godbeniška šola Vogrsko
Učitelj: Tomaž Škamperle
Korepetitor: Neva Klanjšček
 

85,67 SREBRNO PRIZNANJE

9

LAMPE Danaja
roj.: 04.02.2003
GŠ Idrija
Učitelj: Igor Vrhnjak
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

86,00 SREBRNO PRIZNANJE

Glasbena šola Sežana / Sreda 20.2.2013 / ob 10:30

  KLARINET - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

ŠUTAR Matic
roj.: 26.02.2000
GŠ Koper
Učitelj: Borut Vatovec
Korepetitor: Nuša Gregorič
 

/ / /

2

VODOPIVEC Meta
roj.: 04.08.2001
Godbeniška šola Vogrsko
Učitelj: Tomaž Škamperle
Korepetitor: Neva Klanjšček
 

84,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

3

BORŠIČ Vid
roj.: 30.05.2001
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Sandi Vrabec
Korepetitor: Miha Štokelj
 

86,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

4

BOŽIČ Rok
roj.: 21.01.2001
GŠ Koper
Učitelj: Borut Vatovec
Korepetitor: Nuša Gregorič
 

92,33 ZLATO PRIZNANJE

 

5

JERMAN Gašper
roj.: 23.01.2001
GŠ Koper
Učitelj: Aleš Grosek
Korepetitor: Lada Kos
 

95,67 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Sežana / Sreda 20.2.2013 / ob 12:00

  KLARINET - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

PAŠKVAN Matej
roj.: 12.04.1998
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Branislav Trifković
Korepetitor: Bernarda Paškvan
 

99,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

BENKO Gaja
roj.: 18.01.1999
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Sandi Vrabec
Korepetitor: Miha Štokelj
 

97,67 ZLATO PRIZNANJE

 

3

FORTUNAT Denis
roj.: 24.08.1998
GŠ Tolmin
Učitelj: Stojan Milinković
Korepetitor: Ana Leban
 

91,67 ZLATO PRIZNANJE

 

4

GERLICA Tilen
roj.: 07.07.1999
Godbeniška šola "Brkinska godba 2000"
Učitelj: Tomaž Škamperle
Korepetitor: Samuel Creeps
 

80,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

5

GLAVINA Ivana
roj.: 15.06.1999
GŠ Koper
Učitelj: Aleš Grosek
Korepetitor: Lada Kos
 

87,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

6

KREČIČ Urša
roj.: 22.03.1999
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Jernej Šmalc
Korepetitor: Bernarda Paškvan
 

84,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

SAKSOFON

Glasbena šola Sežana / Sreda 20.2.2013 / ob 15:00

  SAKSOFON - 1.A KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

PAHOR Jure
roj.: 07.05.2002
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Ivor Reljić
Korepetitor: Pavel Pahor
 

97,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

PRANJIČ Žan
roj.: 24.04.2003
GŠ Postojna
Učitelj: Matjaž Kobal
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 

91,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

ULAGA Matic
roj.: 03.11.2003
GŠ Postojna
Učitelj: Tomaž Nedoh
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 

91,33 ZLATO PRIZNANJE

 

4

IVANČIČ Mia
roj.: 09.08.2003
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Boštjan Simon
Korepetitor: Paolo Biancuzzi
 

85,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

5

KLANČIČ Rok
roj.: 22.04.2002
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Ivor Reljić
Korepetitor: Pavel Pahor
 

96,00 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Sežana / Sreda 20.2.2013 / ob 16:00

  SAKSOFON - 1.B KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE
1 MILJKOVIĆ Kolja
roj.: 26.04.2001
GŠ Sežana
Učitelj: Branislav Trifković
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 
82,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

2

ROJC Boštjan
roj.: 29.01.2000
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Sandi Vrabec
Korepetitor: Miha Štokelj
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

SUŠA Matic
roj.: 19.06.2000
GŠ Postojna
Učitelj: Matjaž Kobal
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 

/ / /

4

BREZOVNIK Klemen
roj.: 13.06.2000
GŠ Postojna
Učitelj: Matjaž Kobal
Korepetitor: Saša Crnobrnič
 

84,33 SREBRNO PRIZNANJE

 

5

KOMPARA Mojca
roj.: 19.08.2001
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Miroslav Paškvan
Korepetitor: Bernarda Paškvan
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

6

LAMPE Kristina Neli
roj.: 18.09.2001
GŠ Idrija
Učitelj: Bojan Zupančič
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

86,67 SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Sežana / Sreda 20.2.2013 / ob 17:30

  SAKSOFON - 1.C KATEGORIJA

POSNETEK

TOČK

PRIZNANJE

1

SMAREGLIA Celeste Sanja
roj.: 12.04.1998
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Ivor Reljić
Korepetitor: Aleksandra Pavlovič
 

93,67 ZLATO PRIZNANJE

 

2

FURLAN Dominik
roj.: 07.12.1998
GŠ Sežana
Učitelj: Branislav Trifković
Korepetitor: Tamara Ražem Locatelli
 

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

JARC Petra
roj.: 16.02.1999
Godbeniška šola Vogrsko
Učitelj: Tomaž Škamperle
Korepetitor: Neva Klanjšček
 

92,67 ZLATO PRIZNANJE

 

4

JEŽ Jaka
roj.: 08.07.1998
GŠ Idrija
Učitelj: Bojan Zupančič
Korepetitor: Elena Startseva Somun
 

92,33 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija

ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

PETJE - 13.2. 2013, Glasbena šola Sežana


ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Sežana

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Ivo Bašič
člani: Alenka Podgornik Miklavec, Tanja Grlica
tajnica žirije: Mateja Tragin Budin

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Sežana
Kosovelova 4b
Telefon: 05 7301220
Faks: 05 7342587
E-pošta: info@gssezana.net
Internet: www.gssezana.net

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Bernarda Paškvan
člana sveta: Ivo Bašič, Mykhaylo Madan

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Elena Funa

RAZPORED TEKMOVANJ

DISCIPLINA: PETJE
Sreda, 13.2.2013
1.a kategorija: ob 11.00
1.c kategorija: ob 11.15
1.b kategorija: ob 12.00


ŽIRIJA
predsednica: Teja Saksida
članica: Helena Maurič Jelovšek
članica: Tanja Grlica
član: Vladimir Čadež
tajnica žirije: Mateja Tragin Budin


PODELITEV PRIZNANJ
Ob uri 15.00
 

KLJUNASTA FLAVTA, FLAVTA, OBOA - 14. 2. 2013, Glasbena šola Koper


ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Iztok Babnik
člani: Tanja Grubač, Friderik King, Mirko Orlač, Danijela Terbižan
tajnica žirije: Sindija Šiško (oboa), Alenka Zupan (kljunasta flavta in flavta)


SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
Telefon: 05/66 63 600, 05/66 63 601
Faks: 05/66 63 606
E-pošta: info@glasbena-kp net
Internet: http://glasbena-kp.net


SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Laslo Balasz
člana sveta: Maja Klanjšček, Iztok Babnik

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Intera Design

RAZPORED TEKMOVANJ
 


DISCIPLINA: FLAVTA IN KLJUNASTA FLAVTA
Četrtek, 14. 2. 2013

1. b kategorija KLJUNASTA FLAVTA: ob 9. uri
1.b kategorija FLAVTA: ob 9.15
1.c kategorija FLAVTA: ob 12.20
1.a kategorija FLAVTA: ob 15.45


ŽIRIJA
predsednica: Nataša Puconja
članica: Ivana Barčič Mišić
članica: Erika Slama
tajnica žirije: Tadeja Kozlovič in Alenka Zupan


PODELITEV PRIZNANJ
Ob 17.15 v mali dvorani


DISCIPLINA: OBOA
Četrtek, 14.2.2013
1.a kategorija: ob 14.45
1.b kategorija: ob 14.50
1.c kategorija: ob 16.50


ŽIRIJA
predsednik: Zoran Mitev
članica: Irmgard Anderl Krajter
član: Vasko Dokuzov
tajnica žirije: Sindija Šiško


PODELITEV PRIZNANJ
Ob 19.15 v veliki dvorani

 

KLAVIR - 18. 2. 2013, Glasbena šola Postojna

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna

ORGANIZACIJSKI ODBOR

predsednik: Edvard Popit
člani: Snježana Pleše, Angelina Nanut Kalič, Saša Crnobrnič
tajnica žirije: Mojca Širca Pavčič

SEDEŽ TEKMOVANJA

Šola: Glasbena šola Postojna
Ljubljanska 10, 6230 Postojna
Telefon: 05 721 22 00
Faks: 05 721 22 01
E-pošta: info@gspostojna.net
Internet: http://www.gspostojna.net/


SVET TEKMOVANJA

predsednica sveta: Neda Nanut
člana sveta: Iztok Babnik, Laszlo Balazs


RAZPORED TEKMOVANJ

DISCIPLINA: klavir
Ponedeljek, 18.2.2013
začetniki: ob 9.00
1.a kategorija: ob 10.45
1.b kategorija: ob 14.30
1.c kategorija: ob 17.30


ŽIRIJA

predsednica: Alenka Dekleva
članica: Andreja Počivavšek
članica: Helena Megušar
tajnica žirije: Mojca Širca Pavčič


PODELITEV PRIZNANJ
Ob 20. uri
 

KLARINET, SAKSOFON - 20.2. 2013, Glasbena šola Sežana


ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Sežana

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Ivo Bašič
člani za klarinet: Branko Trifković, Tomaž Nedoh, Daniel Grizonič, Matija Tavčar
člani za saksofon: Branko Trifković, Tomaž Nedoh, Daniel Grizonič, Erik Žerjal
tajnica žirije: Mateja Tragin Budin
 

SEDEŽ TEKMOVANJA
Kosovelova 4b
Telefon: 05 7301220
Faks: 05 7342587
E-pošta: info@gssezana.net
Internet: www.gssezana.net


SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Ivo Bašič
člana sveta: Emil Semec, Iztok Babnik


RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Elena Funa


RAZPORED TEKMOVANJ


DISCIPLINA: KLARINET
Sreda, 20.2.2013
1.a kategorija: ob 9.00
1.b kategorija: ob 10.30
1.c kategorija: ob 12.00


ŽIRIJA
predsednica: Metka Pupis
član: Aleksander Miklavec
član: Daniel Grizonič (1B in 1C)
član: Jernej Šmalc (1 A)
tajnica žirije: Mateja Tragin Budin

PODELITEV PRIZNANJ
Ob uri 14.30


DISCIPLINA: SAKSOFON
Sreda, 20.2.2013
1.a kategorija: ob 15.00
1.b kategorija: ob 16.00
1.c kategorija: ob 17.30


ŽIRIJA
predsednik: Mitja Žerjal
članica: Zala Kejžar
član: Bojan Zupančič (1A)
član: Ivor Reljić (1B)
član: Tomaž Nedoh (1C)
tajnica žirije: Mateja Tragin Budin


PODELITEV PRIZNANJ
Ob uri 19.30

 

POSEBNE NAGRADE REGIJSKEGA TEKMOVANJA PRIMORSKE:
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljše izvedeno obvezno skladbo v disciplini.

Bilten tekmovanja

vrh   petje   kljunasta flavta   flavta   oboa   dia. harmonika   klavir   komorne s trobili   klarinet   saksofon   organizacija