ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL
TEKMOVANJA MLADIH SLOVENSKIH GLASBENIKOV (TEMSIG)

 

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV PRIMORSKE 2012

SPOREDI TEKMOVALCEV
in DRUGI PODATKI

Knjižica tekmovanja (za natisnit in za sestavit)

CITRE, HARFA, torek, 14. februarja 2012, GŠ Nova Gorica

VIOLINA, VIOLA, VIOLONČELO, KONTRABAS, sreda, 15. februarja 2012, GŠ Postojna
( kategorija ZAČETNIKI - izven Temsig-a )


KITARA
, četrtek, 16. februarja 2012, GŠ Postojna

KOMORNE SKUPINE S PIHALI, petek, 17. februarja 2012, GŠ Koper

VSEM TEKMOVALCEM IN TEKMOVALKAM ISKRENO ČESTITAMO  !!!   ZVEZA PRIMORSKIH GLASBENIH ŠOL

 

vrh    citre    harfa    violina    violončelo    kontrabas    kitara    komorne skupine s pihali    organizacija

 


POSEBNE NAGRADE NA REGIJSKEM TEKMOVANJU PRIMORSKE 2012

DISCIPLINA - TEKMOVALEC / SKUPINA POSEBNA NAGRADA
HARFA  
HODAK Flora - 1.a kategorija
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Tea Plesničar
- za najvišje ocenjeno tekmovalko v disciplini
CITRE  
POLJANEC Nuša - 1.b kategorija
GŠ Idrija
Učiteljica: Teja Ličar Močnik
- za najvišje ocenjeno tekmovalko v disciplini
VIOLINA  
GAČNIK Nika – kategorija začetniki
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Sonja Horvat
Korepetitor: Valentina Češnjevar
- sponzorska nagrada trgovine Lastra najvišje
  uvrščenemu tekmovalcu začetniku v disciplini violina
STOPAR Maša - 1.a kategorija
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Sonja Horvat
Korepetitor: Valentina Češnjevar
- posebno priznanje za doseženih 100 točk in
  posebno priznanje za obetavnega tekmovalca
  v najnižji kategoriji tekmovanja
- snemanje na Radiu Koper - Capodistria
ŠKER Eris - 1.b kategorija
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Sonja Horvat
Korepetitor: Valentina Češnjevar
- snemanje na Radiu Koper - Capodistria
TOŠKAN Nika - 1.c kategorija
GŠ Koper
Učiteljici: Tinkara Marinac, Ilya Grubert
Korepetitor: Denys Masliuk
- posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
- snemanje na Radiu Koper - Capodistria
HILARIJ LAVRENČIČ - korepetitor - je prejel posebno priznanje kot korepetitor za zgledno     
  sodelovanje s tekmovalcem in umetniško podporo.
VIOLONČELO  
MITTENDORFER Ana - 1.b kategorija
GŠ Koper -
podružnica Izola
Učitelj: Antonije Hajdin
Korepetitor: Vesna Zuppin
- snemanje na Radiu Koper - Capodistria
FURLANI Lucija - 1.b kategorija
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Petra Vodopivec
Korepetitor: Aleksandra Pavlovič
- snemanje na Radiu Koper - Capodistria
KONTRABAS  
ČEFARIN Urban – kategorija začetniki
GŠ Idrija
Učitelj: Tomaž Štular
Korepetitor: Polona Bizjak
- sponzorska nagrada trgovine Lastra najvišje
  uvrščenemu tekmovalcu začetniku v disciplini kontrabas
KITARA  
BLAGONIČ Matic - 1.a kategorija
GŠ Koper
Učiteljica: Tanja Brecelj Vatovec
- snemanje na Radiu Koper - Capodistria
KRALJ Maja - 1.b kategorija
GŠ Sežana
Učiteljica: Nataša Črnugelj
- snemanje na Radiu Koper - Capodistria
KOMORNE SKUPINE S PIHALI

Trio flavt - 1. kategorija
Birsa Irena - flavta
Kobal Lucija - flavta
Vodopivec Urša - flavta
GŠ Sežana
Mentor: Tamara Tretjak

- za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja
- za najvišje ocenjeno skupino v kategoriji


CITRE

Glasbena šola Nova Gorica, torek, 14. februarja 2012, ob 11.00

  CITRE – 1. A KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

ZLATOPER Lara
roj.: 14.07.2001
GŠ Idrija
Učiteljica: Teja Ličar Močnik

90,75

ZLATO PRIZNANJE


Glasbena šola Nova Gorica, torek, 14. februarja 2012, ob 11.05

  CITRE – 1. b KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

HADALIN Iztok
roj.: 06.05.1999
GŠ Idrija
Učiteljica: Teja Ličar Močnik

90,42 ZLATO PRIZNANJE
2

POLJANEC Nuša
roj.: 12.09.2000
GŠ Idrija
Učiteljica: Teja Ličar Močnik

92,17 ZLATO PRIZNANJE
3

TUŠAR Ajda
roj.: 21.02.2000
GŠ Idrija
Učiteljica: Teja Ličar Močnik

77,17 BRONASTO PRIZNANJE


Glasbena šola Nova Gorica, torek, 14. februarja 2012, ob 11.30

  CITRE – 1. c KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

RUPNIK Terezija
roj.: 26.01.1998
GŠ Idrija
Učiteljica: Teja Ličar Močnik

90,27 ZLATO PRIZNANJE
2

CARLI Kaja
roj.: 13.04.1998
GŠ Idrija
Učiteljica: Teja Ličar Močnik

84,15 SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh    citre    harfa    violina    violončelo    kontrabas    kitara    komorne skupine s pihali    organizacija

HARFA
 
Glasbena šola Nova Gorica, torek, 14. februarja 2012, GŠ Nova Gorica, ob 15.30

  HARFA – 1. a KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

HODAK Flora
roj.: 29.01.2001
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Tea Plesničar

96,66

ZLATO PRIZNANJE


Glasbena šola Nova Gorica, torek, 14. februarja 2012, ob 15.40

  HARFA – 1. b KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

GREGORIC Paola
roj.: 14.05.2000
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tatiana Donis

94,00 ZLATO PRIZNANJE
2

PAVLOVIČ Polina
roj.: 03.11.1999
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Marina Ružić

92,00 ZLATO PRIZNANJE
3

PERŠIČ Bilka
roj.: 23.01.1999
GŠ Koper
Učiteljica: Svetlana Lučka Joksič

96,00 ZLATO PRIZNANJE
4

RONKALI Adriana
roj.: 10.06.1999
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Marina Ružić

88,00 SREBRNO PRIZNANJE
5

CARECCI Martina
roj.: 08.07.1999
Glasbena matica Trst
Učiteljica: Tatiana Donis

90,00 ZLATO PRIZNANJE


Glasbena šola Nova Gorica, torek, 14. februarja 2012, ob 17.10

  HARFA – 1. c KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

KOVAČIČ Vita
roj.: 24.04.1997
GŠ Tolmin
Učiteljica: Marina Ružić

89,00 SREBRNO PRIZNANJE
2

MOZETIČ Maša
roj.: 16.10.1997
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Marina Ružić

86,00 SREBRNO PRIZNANJE

 

vrh    citre    harfa    violina    violončelo    kontrabas    kitara    komorne skupine s pihali    organizacija

 

VIOLINA

Glasbena šola Postojna, s
reda, 15. februarja 2012, ob 9.00

 VIOLINA – KATEGORIJA ZAČETNIKI
 ( kategorija izven Temsig-a )

TOČKE

PRIZNANJE

1 GAČNIK Nika
roj.: 04.04.2004
GŠ Koper - podružnica Izola
Učiteljica: Sonja Horvat
Korepetitor: Valentina Češnjevar
98,00 ZLATO PRIZNANJE
2 PREGELJ Sandra
roj.: 02.03.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor:
David Trebižan
/ /
3 DOLES Karin
roj.: 26.09.2003
GŠ Postojna
Učiteljica: Marinka Kukec Jurič
Korepetitor: Snježana Pleše
96,00 ZLATO PRIZNANJE
4 FURLAN Ajda
roj.: 09.08.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor:
David Trebižan
/ SREBRNO PRIZNANJE
5 FURLAN Hana
roj.: 28. 03. 2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor:
David Trebižan
/ SREBRNO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna, sreda, 15. februarja 2012, ob 14.30

  VOLINA – 1. a KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

GOMIRŠEK Katarina
roj.: 17.04.2002
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Stela Povšič
Korepetitor: Barbara Mačkić

85,33 SREBRNO PRIZNANJE

2

LADAVA Kaja
roj.: 26.02.2001
GŠ Tolmin
Učiteljica: Mojca Križnič
Korepetitor: Erika Bizjak

95,00 ZLATO PRIZNANJE

3

MARC Angela
roj.: 29.08.2002
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Sanja Kaluđerović
Korepetitor:
David Trebižan

90,33 ZLATO PRIZNANJE

4

POLJŠAK Tadeja
roj.: 19.08.2001
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor:
David Trebižan

83,33 SREBRNO PRIZNANJE

5

PROSEN Manca
roj.: 22.05.2002
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Zdravko Pleše
Korepetitor: Martin Lenarčič

84,33 SREBRNO PRIZNANJE

6

RADIVO Žana
roj.: 22.03.2001
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Zdravko Pleše
Korepetitor: Martin Lenarčič

71,33 BRONASTO PRIZNANJE

7

STOPAR Maša
roj.: 19.10.2002
GŠ Koper - Podružnica Izola
Učiteljica: Sonja Horvat
Korepetitor: Valentina Češnjevar

100 ZLATO PRIZNANJE

8

BOŽIČ Katarina
roj.: 12.04.2001
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor:
David Trebižan

70,00 BRONASTO PRIZNANJE

9

FILIPČIČ Nika
roj.: 12.11.2002
GŠ Sežana
Učiteljica: Polona Kuret
Korepetitor: Vilma Padovan

94,00 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna, sreda, 15. februarja 2012, ob 10.00

  VOLINA – 1. b KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

JEREB Neja
roj.: 01.08.2000
Zasebnik
Učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor: David Trebižan

73,66 BRONASTO PRIZNANJE

2

KLANJŠČEK Eva
roj.: 19.11.2000
GŠ Tolmin
Učiteljica: Mojca Križnič
Korepetitor: Erika Bizjak

91,00 ZLATO PRIZNANJE

3

REJC Nuša
roj.: 26.02.2000
GŠ Idrija                
Učiteljica: Petra Jurič
Korepetitor: Teja Ličar Močnik

94,33 ZLATO PRIZNANJE

4

RUSTJA Pija
roj.: 27.10.1999
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor: Ana Knez

/ /

5

ŠKER Eris
roj.: 09.08.2000
GŠ Koper - Podružnica Izola
Učiteljica: Sonja Horvat
Korepetitor: Valentina Češnjevar

96,00 ZLATO PRIZNANJE

6

ŠTEMBERGER Lara
roj.: 23.08.2000
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Zdravko Pleše
Korepetitor: Martin Lenarčič

84,66 SREBRNO PRIZNANJE

7

BIZJAK Hana
roj.: 09.12.1999
GŠ Tolmin
Učitelj: Marko Kodelja
Korepetitor: Erika Bizjak

90,33 ZLATO PRIZNANJE

8

FURLAN Manca
roj.: 18.07.2000
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Miroslava Stojković Pantelić
Korepetitor: Ana Knez

/ /

 

Glasbena šola Postojna, sreda, 15. februarja 2012, ob 16.45

  VOLINA – 1. c KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

LAVRENČIČ Aleš
roj.: 08.03.1998
SCGV Emil Komel Gorica
Učitelj: Jurij Križnič
Korepetitor: Hilarij Lavrenčič

91,00 ZLATO PRIZNANJE

2

MARC Matija
roj.: 09.07.1998
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Sanja Kaluđerović
Korepetitor:
David Trebižan

86,66 SREBRNO PRIZNANJE

3

REJC Neža
roj.: 09.04.1997
GŠ Idrija
Učiteljica: Petra Jurič
Korepetitor: Teja Ličar Močnik

79,00 BRONASTO PRIZNANJE

4

TOŠKAN Nika
roj.: 07.04.1997
GŠ Koper
Učiteljici: Tinkara Marinac, Ilya Grubert
Korepetitor: Denys Masliuk

99,33 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh    citre    harfa    violina    violončelo    kontrabas    kitara    komorne skupine s pihali    organizacija


VIOLONČELO
 
Glasbena šola Postojna,
sreda, 15. februarja 2012, ob 15.15, učilnica 10

  VIOLONČELO – 1. a KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

MAŠIČ Sara
roj.: 20.01.2001
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Antonije Hajdin
Korepetitor: Aleksandra Češnjevar Glavina

93,00 ZLATO PRIZNANJE

2

NUSDORFER Neli
roj.: 30.10.2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Tina Rejc
Korepetitor: Ana Knez

91,33 ZLATO PRIZNANJE

3

ANDREJAŠIČ Ana
roj.: 23.09.2001
GŠ Koper
Učitelj: Igor Švarc
Korepetitor: Jasna Jerman

90,33 ZLATO PRIZNANJE

4

BOJANIĆ Ela
roj.: 14.09.2002
GŠ Koper
Učitelj: Igor Švarc
Korepetitor: Jasna Jerman

87,00 SREBRNO PRIZNANJE


Glasbena šola Postojna, s
reda, 15. februarja 2012, ob 12.30, dvorana

  VIOLONČELO – 1.b KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

HREŠČAK Sara
roj.: 11.03.1999
GŠ Postojna
Učitelj: Peter Filipčič
Korepetitor: David Trebižan

87,00 SREBRNO PRIZNANJE

2

IPAVEC Rahela
roj.: 08.12.2000
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Tina Rejc
Korepetitor: Ana Knez

91,00 ZLATO PRIZNANJE

3

JARK Gaia Valeria
roj.: 27.09.1999
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Filipčič
Korepetitor: Vilma Padovan

85,00 SREBRNO PRIZNANJE

4

KOŠPENDA Vitan
roj.: 05.05.2000
GŠ Koper
Učitelj: Igor Švarc
Korepetitor: Jasna Jerman

/ /

5

MITTENDORFER Ana
roj.: 14.08.2000
GŠ Koper -
podružnica Izola
Učitelj: Antonije Hajdin
Korepetitor: Vesna Zuppin

97,33 ZLATO PRIZNANJE

6

ŠARKO Zala
roj.: 05.06.1999
Zasebnik
Učiteljica: Tadeja Žele
Korepetitor: Ana Celin

85,00 SREBRNO PRIZNANJE

7

FUČKA Samo
roj.: 18.02.2000
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Tina Rejc
Korepetitor: Ana Knez

95,66 ZLATO PRIZNANJE

8

FURLANI Lucija
roj.: 06.02.1999
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Petra Vodopivec
Korepetitor: Aleksandra Pavlovič

97,33 ZLATO PRIZNANJE



Glasbena šola Postojna,
sreda, 15. februarja 2012, ob 16.15, učilnica 10

  VIOLONČELO – 1.c KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

MALARODA Francesco
roj.: 18.03.1997
SCGV Emil Komel Gorica
Učitelj: Alessandra Sluga
Korepetitor: Neva Klanjšček

92,00 ZLATO PRIZNANJE

2

BLOKAR Maja
roj.: 06.02.1998
GŠ Sežana
Učitelj: Peter Filipčič
Korepetitor:
Lana Marinković

92,00 ZLATO PRIZNANJE

 

vrh    citre    harfa    violina    violončelo    kontrabas    kitara    komorne skupine s pihali    organizacija


KONTRABAS

Glasbena šola Postojna, s
reda, 15. februarja 2012, ob 17.15, učilnica 10

 KONTRABAS – KATEGORIJA ZAČETNIKI
 
( kategorija izven Temsig-a )

TOČKE

PRIZNANJE

1 ROVTAR Jošt
roj.: 12.09.2001
GŠ Idrija
Učitelj: Tomaž Štular
Korepetitor: Polona Bizjak
91,00 ZLATO PRIZNANJE
2 ČEFARIN Urban
roj.: 21.07.2001
GŠ Idrija
Učitelj: Tomaž Štular
Korepetitor: Polona Bizjak
92,00 ZLATO PRIZNANJE


Glasbena šola Postojna,
sreda, 15. februarja 2012, ob 17.15, učilnica 10

  KONTRABAS – 1.b KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

KOZLOVIČ Tomaž
roj.: 09.05.2002
GŠ Koper
Učitelj: Štefan Švagelj
Korepetitor: Tatjana Jercog

/ /


 

vrh    citre    harfa    violina    violončelo    kontrabas    kitara    komorne skupine s pihali    organizacija

KITARA
Glasbena šola Postojna, četrtek, 16. februarja 2012, od 9.00

  KITARA – 1.a KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

OBREZA Ela
roj.: 23.06.2001
GŠ Postojna
Učiteljica: Karmen Širca Constantini

94,66 ZLATO PRIZNANJE

2

STUBELJ Uršula
roj.: 17.03.2002
GŠ Sežana
Učitelj: Blaž Lamovec

78,00 BRONASTO PRIZNANJE

3

BELE Lara
roj.: 19.07.2002
GŠ Postojna
Učitelj: Sebastjan Grego

88,33 SREBRNO PRIZNANJE

4

BLAGONIČ Matic
roj.: 23.06.2001
GŠ Koper
Učiteljica: Tanja Brecelj Vatovec

95,33 ZLATO PRIZNANJE

 

Glasbena šola Postojna, četrtek, 16. februarja 2012, ob 10.00

  KITARA – 1.b KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

KERKOČ Manca
roj.: 20.08.1999
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učitelj: Boštjan Šmalc

93,33 ZLATO PRIZNANJE

2

KRALJ Maja
roj.: 01.05.1999
GŠ Sežana
Učiteljica: Nataša Črnugelj

96,66 ZLATO PRIZNANJE

3

MARINIČ Mia
roj.: 26.02.2000
SCGV Emil Komel Gorica
Učitelj: Reja Franko

86,33 SREBRNO PRIZNANJE

4

SEDMAK Tevž
roj.: 02.01.2000
GŠ Ilirska Bistrica
Učitelj: Igor Starc

92,00 ZLATO PRIZNANJE
5

STOJANOSKI Martin
roj.: 11.03.2000
GŠ Sežana
Učitelj: Blaž Lamovec

80,33 SREBRNO PRIZNANJE
6

TEPŠIĆ Mak
roj.: 24.07.1999
GŠ Koper
Učitelj: Svetlin Markov

76,66 BRONASTO PRIZNANJE
7

TROST Lana
roj.: 27.10.2000
GŠ Tolmin
Učitelj: Sebastjan Grego

85,33 SREBRNO PRIZNANJE
8

BENČINA Gregor
roj.: 12.03.1999
GŠ Koper
Učitelj: Svetlin Markov

81,66 SREBRNO PRIZNANJE
9

ČEBOKLI Nina
roj.: 14.08.1999
GŠ Tolmin
Učiteljica: Mirjana Antih Čebokli

95,33 ZLATO PRIZNANJE
10

ČRNUGELJ Tine
roj.: 11.05.1999
GŠ Postojna
Učiteljica: Nataša Črnugelj

95,33 ZLATO PRIZNANJE


Glasbena šola Postojna, č
etrtek, 16. februarja 2012, ob 11.45

  KITARA – 1.c KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

BABIČ Kim
roj.: 11.06.1998
GŠ Koper
Učitelj: Svetlin Markov

90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh    citre    harfa    violina    violončelo    kontrabas    kitara    komorne skupine s pihali    organizacija


KOMORNE SKUPINE S PIHALI

Glasbena šola Koper, petek
, 17. februarja 2012, ob 10.30

  KOMORNE SKUPINE S PIHALI – 1. KATEGORIJA

TOČKE

PRIZNANJE

1

Kvartet klarinetov

Žiber Ylenia - klarinet
17.01.1997
Oblak Kevin - klarinet
27.09.1997
Tomič Nina - klarinet
18.01.1999
Krajnc Sindi - klarinet
10.08.2000

GŠ Koper - Podružnica Piran
Mentor: Robert Stanič
 
90,00 ZLATO PRIZNANJE

 

2

Kvartet flavt

Bensa Sara - flavta
16.02.1995
Pregelj Rebeka - flavta
21.01.1998
Fornazarič Tina - flavta
26.06.1999
Šuligoj Polona - flavta
10.02.1999

GŠ Nova Gorica
Mentor: Armando Mariutti
 

96,00 ZLATO PRIZNANJE

 

3

Trio flavt

Čerin Karin - flavta
09.06.1997
Stergar Pia - flavta
25.08.1997
Lapanja Nika - flavta
30.04.1999

GŠ Tolmin
Mentor: Maja Klanjšček

91,33 ZLATO PRIZNANJE

 

4

Trio flavt

Birsa Irena - flavta
05.02.1997
Kobal Lucija - flavta
14.09.1998
Vodopivec Urša - flavta
15.09.1997

GŠ Sežana
Mentor: Tamara Tretjak

97,00 ZLATO PRIZNANJE

 

5 Trio saksofonov

Povh Matija - altsaksofon
29.04.1997
Jurančič Janez - altsaksofon
10.06.1997             
Furlan Dominik - altsaksofon
07.12.1998

GŠ Sežana
Mentor: Branislav Trifkovič
 

92,66 ZLATO PRIZNANJE

 

 

vrh    citre    harfa    violina    violončelo    kontrabas    kitara    komorne skupine s pihali    organizacija

 

ORGANIZACIJA TEKMOVANJ PO ŠOLAH

CITRE, HARFA
 Torek, 14. februarja 2012, GŠ Nova Gorica

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Mykhaylo Madan
člani: Andrej Jan, Patricija Rutar Valič
tajnika žirije: Barbara Gorkič, Sandi Vrabec

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica
Cankarjeva 8, 5000 Nova Gorica
Telefon: 05 / 335 10 50, Faks: 05 / 335 10 53
E-pošta: gs.nova-gorica@guest.arnes.si
Internet: www.glasbena-sola.si

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Bernarda Lozar Paškvan
člani sveta: Iztok Babnik, Bogdan Kralj

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Silvana Vrabec


RAZPORED TEKMOVANJ


CITRE      torek, 14. februarja 2012
1.a kategorija: ob 11. uri
1.b kategorija: ob 11.05
1.c kategorija: ob 11.30

ŽIRIJA
predsednik: Peter Napret
član: Janja Brlec
član: Tomaž Plahutnik
tajnica žirije: Barbara Gorkič

PODELITEV PRIZNANJ
ob 12.30

POSEBNA NAGRADA:
Na tekmovanju bo na predlog žirije podeljena posebna nagrada:
- nagrada za najvišje ocenjenega tekmovalca v disciplini


HARFA      torek, 14. februarja 2012
1.a kategorija: ob 15.30
1.b kategorija: ob 15.40
1.c kategorija: ob 17.10

ŽIRIJA
predsednik: Dalibor Bernatović
član: Anja Gaberc
član: Urška Križnik Zupan
tajnik žirije: Sandi Vrabec

PODELITEV PRIZNANJ
ob 18.30

POSEBNA NAGRADA:
Na tekmovanju bo na predlog žirije podeljena posebna nagrada:
- nagrada za najvišje ocenjenega tekmovalca v disciplini

 

VIOLINA, VIOLA, VIOLONČELO, KONTRABAS, KITARA
Sreda in četrtek, 15 in 16. februarja 2012, GŠ Postojna

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Edvard Popit
člani - godala: Peter Filipčič, Barbara Godeša, Marinka Kukec Jurič, Polona Kuret
člani - kitara: Karmen Širca Constantini, Nataša Črnugelj, Sebastjan Grego, Filip Šijanec

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Postojna
Ljubljanska cesta 10, 6239 Postojna
Telefon: 05 / 721 22 00, Faks: 05 / 721 22 01
E-pošta: info@gspostojna.net
Internet: http://www.gspostojna.net

SVET TEKMOVANJA
godala: predsednik sveta: Neda Nanut
člani sveta: Laszlo Balazs, Bernarda Lozar Paškvan
kitara: predsednik sveta: Ivo Bašič
člani sveta: Iztok Babnik, Laszlo Balazs

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Edvard Popit


RAZPORED TEKMOVANJ

VIOLINA      sreda, 15. februarja 2012
kategorija začetniki: ob 9. uri
1.a kategorija: ob 14.30
1.b kategorija: ob 10. uri
1.c kategorija: ob 16.45

ŽIRIJA
predsednik: Tatjana Špragar
član: Darinka Fabiani
član: Jagoda Kjuder
nadomestni član: Bogomir Petrač
tajnica žirije: Polona Kuret (začetniki in 1.b), Marinka Kukec Jurič (1.a, 1.c)

 


VIOLONČELO      sreda, 15. februarja 2012
1.a kategorija: ob 15.15, učilnica 10
1.b kategorija: ob 12.30, dvorana
1.c kategorija: ob 16.15, učilnica 10

KONTRABAS       sreda, 15. februarja 2012
kategorija začetniki ob 17.15
1.b. kategorija ob 17.15

ŽIRIJA za VIOLONČELO in KONTRABAS
predsednik: Ksenija Trotovšek Brlek
član: Milan Hudnik
član: Tomaž Sever
nadomestni član: Tanja Babnik
tajnica žirije: Suzana Furlan Mitev


KITARA      četrtek, 16. februarja 2012
1.a kategorija: ob 9. uri
1.b kategorija: ob 10. uri
1.c kategorija: ob 11.45

ŽIRIJA
predsednik: Tomaž Rajterič
član: Denis Kokalj
član: Igor Saje
nadomestni član: Gorkič Barbara
tajnik žirije: Filip Šijanec

PODELITEV PRIZNANJ
godala: Dvorana Glasbene šole Postojna, sreda, 15. 2. 2012 ob 19. uri
kitara: Dvorana Glasbene šole Postojna, četrtek, 16. 2. 2012 ob 13.30

 

KOMORNE SKUPINE S PIHALI
Petek, 17. februarja 2012, GŠ Koper

ORGANIZATOR TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper

ORGANIZACIJSKI ODBOR
predsednik: Vanja Gregorič
člani: Tanja Grubač, Friderik King
tajnica žirije: Sindija Šiško

SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Koper
Gallusova 2, 6000 Koper
Telefon: 05 / 66 63 600, 05 / 66 63 601
Faks: 05 / 66 63 606
E-pošta: info@glasbena-kp.net
Internet: http://www.glasbena-kp.net

SVET TEKMOVANJA
predsednik sveta: Iztok Babnik
člani sveta: Laszlo Balazs, Ivo Bašič

RAČUNALNIŠKA OBDELAVA PODATKOV
Intera Design


RAZPORED TEKMOVANJA

KOMORNE SKUPINE S PIHALI      petek, 17. februarja 2012
1. kategorija: ob 10.30

ŽIRIJA
predsednik: Adnan Zubčevič
član: Matjaž Kobal
član: Ivor Reljič
nadomestni član: Aleš Grosek
tajnica žirije: Sindija Šiško


PODELITEV PRIZNANJ
Koncertna dvorana Glasbene šole Koper
petek, 17. februarja 2012, ob 13.30 uri

POSEBNE NAGRADE:

- tekmovalcu / skupini, ki doseže 100 točk,
- tekmovalcu / skupini za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja

 

POSEBNE NAGRADE REGIJSKEGA TEKMOVANJA PRIMORSKE:
- za najvišje doseženo število točk v disciplini,
- za najboljše izvedeno obvezno skladbo v disciplini.

 

vrh    citre    harfa    violina    violončelo    kontrabas    kitara    komorne skupine s pihali    organizacija