SPOROČILA

 

Pravila tekmovanja


Regijsko tekmovanje mladih pianistov Primorske - 2018

Glasbena šola Sežana, Kosovelova 4b, 6210 Sežana
Srednja dvorana Kosovelovega doma v Sežani

11. in 12. april 2018

Slike iz tekmovanja

REZULTATI TEKMOVALCEV

Tekmovanje je zaključeno.
Iskrene čestitke vsem tekmovalcem, staršem, učiteljem in šolam za izvrstne uspehe !
Zveza primorskih glasbenih šol

 

 Sreda: 1.c kat.  1.a kat.  2.a kat.  koncert    Četrtek:  1.b kat.  2.b kat.  kat. začetniki  podelitev    drugo

 

Ob 8:55, pozdrav ravnatelja in predsednika Zveze primorskih glasbenih šol.
 

1.c kategorija / Sreda 11. aprila / ob 9:00
 

  1.c kategorija

Nagrada, točke

Priznanje

1.

Lara Makovac
Roj.: 16. 4. 2003
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
  SREBRNO PRIZNANJE

2.

Jan Rener
Roj.: 16. 11. 2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Katarina Vidmar
2. nagrada,
96,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

3.

Nina Rupnik
Roj.: 20. 6. 2003
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
  SREBRNO PRIZNANJE

4.

Sinja Spasenić Likar
Roj.: 17. 5. 2004
GŠ Sežana
Učiteljica: Ingrid Tavčar
  SREBRNO PRIZNANJE

5.

Jana Stanišić
Roj.: 1. 12. 2004
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
3. nagrada,
95,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

6.

Erika Šavli
Roj.: 8. 7. 2004
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Miha Štokelj
  BRONASTO PRIZNANJE

7.

Cecilia Bertolini
Roj.: 20. 6. 2003
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Beatrice Zonta
  SREBRNO PRIZNANJE

8.

Elena Breganti
Roj.: 29. 10. 2004
SCGV Emil Komel Gorica
Učiteljica: Ingrid Silič
  SREBRNO PRIZNANJE

9.

Ilaria Crasnich
Roj.: 22. 10. 2004
Glasbena matica v FJk - Gorica
Učiteljica: Jana Drassich
  BRONASTO PRIZNANJE

 

10.

Nastasja Češnjevar Ušumović
Roj.: 1. 6. 2004
Glasbena matica v FJk / GŠ Koper
Učitelja: Siavush Gadjiev /
Valentina Češnjevar
1. nagrada,
98,70 točk
ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najbolj perspektivnega tekmovalca.

11.

Lara Flander
Roj.: 2. 3. 2003
GŠ Tolmin
Učiteljica: Hermina Jakopič
  SREBRNO PRIZNANJE

12.

Nika Gorše
Roj.: 19. 3. 2003
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Katarina Vidmar
  /

 

 

 Sreda: 1.c kat.  1.a kat.  2.a kat.  koncert    Četrtek:  1.b kat.  2.b kat.  kat. začetniki  podelitev    drugo

 

1.a kategorija /  Sreda 11. aprila / ob 14:30
 

  1.a kategorija

Nagrada, točke

Priznanje

1.

Klara Jurca
Roj.: 16. 11. 2008
GŠ Idrija
Učiteljica: Tatjana Grahelj
  SREBRNO PRIZNANJE

 

2.

Filip Kacin
Roj.: 24. 9. 2008
GŠ Idrija
Učiteljica: Tatjana Grahelj
  ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Goran Košuta
Roj.: 10. 8. 2007
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Claudia Sedmach
  SREBRNO PRIZNANJE

 

4.

Pablo Kovač Takahashi
Roj.: 4. 5. 2007
GŠ Vrhnika
Učiteljica: Kaja Stražar
2. nagrada,
95,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najbolj muzikalnega tekmovalca.

5.

Maj Pajić
Roj.: 27. 3. 2007
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Ana Žunič
1. nagrada,
96,33 točk
ZLATO PRIZNANJE

Posebna nagrada za najboljše izvedeno skladbo: M. Clementi: Sonatina v C-duru op. 36, št. 3, 1.stavek

6.

Ema Petejan
Roj.: 1. 10. 2007
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Petra Grassi
  ZLATO PRIZNANJE

 

7.

Gregor Samsa
Roj.: 13. 4. 2007
GŠ Postojna
Učitelj: Edvard Popit
  ZLATO PRIZNANJE

 

8.

Lara Škander
Roj.: 6. 2. 2008
GŠ Tolmin
Učiteljica: Katja Skočir
  SREBRNO PRIZNANJE

 

9.

Luka Zadnik
Roj.: 28. 4. 2008
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
  /

10.

Aleks Žigon Tankosič
Roj.: 7. 12. 2008
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Miha Štokelj
  BRONASTO PRIZNANJE

11.

Lara Bavcon
Roj.: 24. 11. 2008
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Vlasta Vižintin
  BRONASTO PRIZNANJE

 

12.

Neisha Bratina
Roj.: 30. 11. 2007
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Ingrid Silič
  ZLATO PRIZNANJE

 

13. Eva Casciano
Roj.: 20. 11. 2008
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Maia Glouchkova
  BRONASTO PRIZNANJE

 

14. Veronika Cej
Roj.: 21. 8. 2007
GŠ Sežana
Učiteljica: Ingrid Tavčar
3. nagrada,
93,30 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

15. Anja De Luisa
Roj.: 8. 5. 2007
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Petra Grassi
  SREBRNO PRIZNANJE

 

16. Nika Faganelj
Roj.: 6. 12. 2008
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Miha Štokelj
  BRONASTO PRIZNANJE

 

17. Ema Hladnić
Roj.: 23. 9. 2008
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
  ZLATO PRIZNANJE

 

18. Urška Hvalič
Roj.: 31. 10. 2007
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Ingrid Silič
  ZLATO PRIZNANJE

 

 

 Sreda: 1.c kat.  1.a kat.  2.a kat.  koncert    Četrtek:  1.b kat.  2.b kat.  kat. začetniki  podelitev    drugo

 

2.a kategorija / Sreda 11. aprila / ob 17:50
 

  2.a kategorija

Nagrada, točke

Priznanje

1.

Eva Žagar
Roj.: 23. 9. 2001
Gimnazija Koper - UG
Učiteljica: Selma Chicco Hajdin
1. nagrada,
93,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

2.

Francesco Fornasaro
Roj.: 3. 11. 2001
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Claudia Sedmach
  SREBRNO PRIZNANJE

 

3.

Vid Ibic
Roj.: 6. 2. 2002
Gimnazija Koper - VGI / Univerza za glasbo
in upodabljajočo umetnost Gradec (A)
Učiteljici: Selma Chicco Hajdin / Zuzana Niederdorfer
2. nagrada,
92,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

4.

Andrey Ilienko
Roj.: 5. 10. 2001
Gimnazija Koper - UG
Učiteljica: Selma Chicco Hajdin
3. nagrada,
91,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

 

Sreda 19:30
Koncert pianistke Ane Semić Bursać (ciklus Pianissimo)

 

 Sreda: 1.c kat.  1.a kat.  2.a kat.  koncert    Četrtek:  1.b kat.  2.b kat.  kat. začetniki  podelitev    drugo

 

1.b kategorija / Četrtek 12. aprila / ob 9:00
 

  1.b kategorija

Nagrada, točke

Priznanje

1.

Nika Praček
Roj.: 19. 10. 2006
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Nina Tomažič
  SREBRNO PRIZNANJE

 

2.

Catherine Alina Reid
Roj.: 28. 6. 2005
GŠ Koper
Učiteljica: Valentina Češnjevar
1. nagrada,
96,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Jana Stanissa
Roj.: 14. 4. 2006
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Beatrice Zonta
  ZLATO PRIZNANJE

 

4.

Noa Valentinčič
Roj.: 17. 12. 2005
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Larisa Stepanenko
  SREBRNO PRIZNANJE

 

5.

Nina Blažek
Roj.: 25. 2. 2005
GŠ Postojna
Učiteljica: Saša Crnobrnić
  ZLATO PRIZNANJE

 

6.

Vid Božič
Roj.: 21. 1. 2006
GŠ Koper
Učiteljica: Danijela Masliuk
  ZLATO PRIZNANJE

 

7.

Julija Cante
Roj.: 18. 11. 2006
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Beatrice Zonta
2. nagrada,
95,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

8.

Kaja Fornazarič
Roj.: 26. 3. 2005
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Barbara Mačkić
3. nagrada,
94,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

 

 Sreda: 1.c kat.  1.a kat.  2.a kat.  koncert    Četrtek:  1.b kat.  2.b kat.  kat. začetniki  podelitev    drugo

 

2.b kategorija / Četrtek 12. aprila / ob 11:15
 

  2.b kategorija

Nagrada, točke

Priznanje

1.

Mojca Leban
Roj.: 15. 8. 1999
Gimnazija Koper - UG
Učiteljica: Valentina Češnjevar
3. nagrada,
 88,00 točk
SREBRNO PRIZNANJE

 

2.

Taša Šinkovec
Roj.: 4. 12. 2000
Gimnazija Koper - UG
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
2. nagrada,
90,70 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

3.

Rea Štrukelj Pahović
Roj.: 16. 11. 2000
Gimnazija Koper - UG
Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina
  SREBRNO PRIZNANJE

 

4.

Lorenzo Tomada
Roj.: 22. 10. 2000
SCGV Emil Komel Gorica
Učitelj: Sijavuš Gadjiev
1. nagrada,
92,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

 

 Sreda: 1.c kat.  1.a kat.  2.a kat.  koncert    Četrtek:  1.b kat.  2.b kat.  kat. začetniki  podelitev    drugo

 

kategorija ZAČETNIKI / Četrtek 12. aprila / ob 15:00
 

  kategorija začetniki

Nagrada, točke

Priznanje

1.

Ivana Jelaš
Roj.: 22. 5. 2010
GŠ Koper - podružnica Piran
Učiteljica: Ana Žunić
  ZLATO PRIZNANJE

2.

Lukas Kovač Takahashi
Roj.: 6. 6. 2010
GŠ Vrhnika
Učiteljica: Kaja Stražar
  ZLATO PRIZNANJE

3.

Nikita Krebel
Roj.: 9. 2. 2010
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
1. nagrada,
Ex aequo
97,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

4.

Marinka Lenarčič
Roj.: 18. 6. 2009
GŠ Ilirska Bistrica
Učiteljica: Nina Volk
3. nagrada,
Ex aequo
95,00 točk

 

ZLATO PRIZNANJE

5.

Emanuela Luin
Roj.: 3. 3. 2010
GŠ Sežana
Učiteljica: Alenka Podgornik Miklavec
  ZLATO PRIZNANJE

6.

Tina Mahnič
Roj.: 25. 5. 2009
GŠ Vrhnika
Učiteljica: Dominika Naveršnik
  ZLATO PRIZNANJE

7.

Mihaela Martinčič
Roj.: 4. 9. 2009
GŠ Sežana
Učiteljica: Alenka Podgornik Miklavec
  ZLATO PRIZNANJE

8.

Zarja Pahor
Roj.: 18. 2. 2009
GŠ Nova Gorica
Učitelj: Miha Štokelj
  ZLATO PRIZNANJE

9.

Riccardo Pistore
Roj.: 23. 7. 2010
SCGV Emil Komel Gorica
Učiteljica: Ingrid Silič
  ZLATO PRIZNANJE

10.

Marko Radman
Roj.: 20. 7. 2010
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina
  ZLATO PRIZNANJE

11.

Ana Julija Špan
Roj.: 31. 7. 2009
GŠ Sežana
Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli
  /

12.

Žan Ukmar
Roj.: 12. 3. 2009
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina
2. nagrada,
Ex aequo
96,00 točk
ZLATO PRIZNANJE
13. Melisa Uršič
Roj.: 7. 2. 2009
GŠ Idrija
Učiteljica: Elena Startseva-Somun
  ZLATO PRIZNANJE

 

14. Maks Vičič
Roj.: 8. 2. 2009
GŠa Nova Gorica
Učitelj: Miha Štokelj
  ZLATO PRIZNANJE

 

15. Tinkara Bago
Roj.: 17. 6. 2009
GŠ Vinka Vodopivca Ajdovščina
Učiteljica: Nina Tomažič
  ZLATO PRIZNANJE

 

16. Sara Bizjak
Roj.: 4. 3. 2009
GŠ Sežana
Učiteljica: Alenka Podgornik Miklavec
  ZLATO PRIZNANJE

 

17. Ludovica Bucher
Roj.: 9. 4. 2010
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Maia Glouchkova
  ZLATO PRIZNANJE

 

18. Sofia Casciano
Roj.: 3. 9. 2010
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Maia Glouchkova
  ZLATO PRIZNANJE

 

19. Maria Eva Contento
Roj.: 1. 10. 2010
Glasbena matica v FJk
Učiteljica: Maia Glouchkova
2. nagrada,
Ex aequo
96,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

20. Hana Čančula
Roj.: 10. 8. 2009
GŠ Postojna
Učiteljica: Saša Crnobrnić
  ZLATO PRIZNANJE

 

21. Lana Fabiani
Roj.: 30. 1. 2009
GŠ Vrhnika
Učiteljica: Kaja Stražar
  ZLATO PRIZNANJE

 

22. Luisa Fusil
Roj.: 19. 7. 2009
GŠ Koper - podružnica Piran
Učitelj: Bojan Glavina
  ZLATO PRIZNANJE

 

23. Brina Gabrijelčič
Roj.: 11. 2. 2009
GŠ Nova Gorica
Učiteljica: Larisa Stepanenko
  ZLATO PRIZNANJE

 

24. Astrid Glavina
Roj.: 24. 4. 2012
Zasebnik
Učiteljica: Valentina Češnjevar
1. nagrada,
Ex aequo
97,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

25. Elizaveta Ilienko
Roj.: 27. 3. 2009
GŠ Koper
Učiteljica: Danijela Masliuk
3. nagrada,
Ex aequo
95,00 točk
ZLATO PRIZNANJE

 

 

Četrtek, 18:30
Podelitev nagrad in koncert prvonagrajencev

 

 Sreda: 1.c kat.  1.a kat.  2.a kat.  koncert    Četrtek:  1.b kat.  2.b kat.  kat. začetniki  podelitev    drugo

 

Propozicije in druge informacije
Kategorije in minutaže:

- kategorija začetniki, rojeni leta 2009 in mlajši / program do 5 min.

- 1.a kategorija, rojeni leta 2007 in mlajši / program do 8 min.

- 1.b kategorija, rojeni leta 2005 in mlajši / program do 12 min.

- 1.c kategorija, rojeni leta 2003 in mlajši / program do 15 min.

- 2.a kategorija, rojeni leta 2001 in mlajši / program do 20 min.

- 2.b kategorija, rojeni leta 1999 in mlajši / program do 25 min.

Program: prosta izbira v vseh kategorijah

Začetna črka vrstnega reda tekmovalcev (priimek) je bila izžrebana črka J.
Člani komisije:
Luca Trabucco (Italija)
Zoltan Peter (Ljubljana)
Planinka Atić (Maribor)
Rok prijave: 18. marec 2018
Pravila regijskega tekmovanja mladih Pianistov Primorske

 

 Sreda: 1.c kat.  1.a kat.  2.a kat.  koncert    Četrtek:  1.b kat.  2.b kat.  kat. začetniki  podelitev    drugo


Za vprašanja se lahko obrnete na:

Tamara Ražem Locatelli
Mobi: 031 335745 ali 0039 329 6365258
Mail: tamara.damjan@libero.it 
tamara.damjan.maja@gmail.com 

 

Srečno na tekmovanju !

 

 

Vse pravice pridržane & Copyright 2007    /   Izjava o zasebnosti

Avtor spleta: Friderik King