ZVEZA SLOVENSKIH GLASBENIH ŠOL TEKMOVANJE MLADIH PIANISTOV 2015
SPOREDI TEKMOVALCEV
|
1.c kategorija kategorija Začetniki 2.a in 2.b. kategorija 1.a kategorija 1.b kategorija Organizacija |
Petek, 10. aprila 2015,
ob 9. uri
1.c KATEGORIJA |
TOČKE | PRIZNANJE | |
1 |
Visintin Katarina Roj.: 2001 Glasbena matica Gorica Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli |
ZLATO PRIZNANJE |
|
2 |
Ban Izak Roj.: 2001 Glasbena šola Sežana Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli |
ZLATO PRIZNANJE | |
3 |
Gorše Lara Roj.: 2000 Glasbena šola Vinka Vodopivca Ajdovščina Učiteljica: Ana Knez |
98,33 |
ZLATO PRIZNANJE 1. mesto |
4 |
Ibic Maja Roj.: 2000 Glasbena šola Koper Učiteljica: Aleksandra Alavanja Drucker |
ZLATO PRIZNANJE
|
|
5 |
Kravanja Vida Roj.: 2000 Zasebnik Učiteljica: Tatjana Cimprič |
SREBRNO PRIZNANJE | |
6 |
Orel Mirjam Roj.: 2000 Glasbena šola Sežana Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli |
ZLATO PRIZNANJE
|
|
7 |
Peroša Katarina Roj.: 2001 Glasbena šola Koper Učitelj: Denys Masliuk |
95,00 |
ZLATO PRIZNANJE 3. mesto
|
8 |
Rojnić Larisa Roj.: 2001 Glasbena šola Koper Učiteljica: Valentina Češnjevar |
96,33 |
ZLATO PRIZNANJE 2. mesto
|
9 |
Saksida Špela Roj.: 2000 Glasbena šola Nova Gorica Učiteljica: Vlasta Vižintin |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
10 |
Šavli Karolina Roj.: 2001 Glasbena šola Vinka Vodopivca Ajdovščina Učiteljica: Marko Stajnko |
BRONASTO PRIZNANJE
|
|
11 |
Šinkovec Taša Roj.: 2000 Glasbena šola Koper - podružnica Piran Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
12 |
Špringer Christian Roj.: 2000 Gimnazija Koper - VGI Učiteljica: Selma Chicco Hajdin |
/ | |
13 |
Štrukelj Pahović Rea Roj.: 2000 Glasbena šola Koper - podružnica Piran Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina |
ZLATO PRIZNANJE |
1.c kategorija kategorija Začetniki 2.a in 2.b. kategorija 1.a kategorija 1.b kategorija Organizacija |
Petek, 10. aprila 2015,
ob 15. uri
KATEGORIJA ZAČETNIKI |
TOČKE |
PRIZNANJE | |
1 |
Vezjak Pavla
Roj.: 2006 Slovenski center za glasbeno vzgojo Emil Komel Gorica Učiteljica: Michela De Castro |
93,67 |
ZLATO PRIZNANJE 3. mesto
|
2 |
Bizjak Ema Roj.: 2006 Glasbena šola Vinka Vodopivca Ajdovščina Učitelj: Marko Kanalec |
ZLATO
PRIZNANJE |
|
3 |
Božič Vid Roj.: 2006 Glasbena šola Koper Učiteljica: Selma Chicco Hajdin |
95,33 |
ZLATO PRIZNANJE 1. mesto |
4 |
Cante Julija Roj.: 2006 Glasbena matica Trst Učiteljica: Beatrice Zonta |
SREBRNO PRIZNANJE | |
5 |
Dolgan Tajda Roj.: 2006 Glasbena šola Postojna Učiteljica: Saša Crnobrnič |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
6 |
Gergolet Milena Roj.: 2016 Glasbena matica Gorica Učiteljica: Jana Drassich |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
7 |
Gorjanc Sara Roj.: 2006 Glasbena šola Logatec Učiteljica: Lara Klun |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
8 |
Hvalič Neža Roj.: 2006 Glasbena šola Nova Gorica Učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič |
BRONASTO PRIZNANJE
|
|
9 |
Ilijev Jordan Roj.: 2006 Glasbena matica Trst Učiteljica: Petra Grassi |
/ | |
10 |
Košuta Goran
Roj.: 2007 Glasbena matica Trst Učiteljica: Claudia Sedmach |
/ | |
11 |
Petejan Ema Roj.: 2007 Glasbena matica Trst Učiteljica: Petra Grassi |
95,00 |
ZLATO PRIZNANJE 2. mesto Posebno priznanje za najboljšo izvedbo sodobne skladbe |
12 |
Praček Nika |
ZLATO PRIZNANJE |
|
13 |
Savič Tisa Roj.: 2006 Glasbena šola Sežana Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli |
ZLATO PRIZNANJE |
|
14 |
Smrtnik Veronika Roj.: 2006 Glasbena šola Vrhnika Učiteljica: Kaja Stražar |
ZLATO PRIZNANJE |
1.c kategorija kategorija Začetniki 2.a in 2.b. kategorija 1.a kategorija 1.b kategorija Organizacija |
Petek, 10. aprila 2015, ob 17:30
2.a KATEGORIJA |
TOČKE | PRIZNANJE | |
1 |
Villalva Alessandro Roj.: 1998 Glasbena šola: SCGV Emil Komel Učitelj: Sijavuš Gadjiev |
99,00 |
ZLATO PRIZNANJE 1. mesto
|
2 |
Zuliani Max Roj.: 1998 Glasbena matica Trst Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli |
97,00 |
ZLATO PRIZNANJE 2. mesto Posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja |
3 |
Kravos Simon Roj.: 1999 Glasbena matica Trst Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli |
95,33 |
ZLATO PRIZNANJE 3. mesto |
4 |
Mislej Jernej Roj.: 1998 Glasbena šola Postojna Učiteljica: Helena Plesničar |
SREBRNO PRIZNANJE |
2.b KATEGORIJA |
TOČKE |
PRIZNANJE | |
1 |
Pregeljc Mojca Roj.: 1997 Gimnazija Koper - UG Učiteljica: Aleksandra Alavanja Drucker |
SREBRNO PRIZNANJE |
1.c kategorija kategorija Začetniki 2.a in 2.b. kategorija 1.a kategorija 1.b kategorija Organizacija |
Sobota, 11. aprila 2015, ob 9. uri
1.a KATEGORIJA |
TOČKE |
PRIZNANJE | |
1 |
Žbogar Jure
Roj.: 2005 Glasbena šola Nova Gorica Učitelj: Pavel Pahor |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
2 |
Blažek Nina Roj.: 2005 Glasbena šola Postojna Učiteljica: Saša Crnobrnič |
96,00 |
ZLATO PRIZNANJE 3. mesto |
3 |
Bolčina Patricija Roj.: 2004 Glasbena šola Idrija Učiteljica: Tatjana Grahelj |
ZLATO PRIZNANJE | |
4 |
Crasnich Ilaria Roj.: 2004 Glasbena matica Gorica Učiteljica: Jana Drassich |
SREBRNO PRIZNANJE | |
5 |
Češnjevar Ušumović Nastasja
Roj.: 2004 Glasbena šola Koper Učiteljica: Valentina Češnjevar |
99,00 |
ZLATO PRIZNANJE 1. mesto Posebno priznanje za najbolj obetavno tekmovalko 1. a kategorije |
6 |
Dekleva Ana Roj.: 2004 Glasbena šola Postojna Učiteljica: Saša Crnobrnič |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
7 |
Godnič Petra Roj.: 2005 Glasbena matica Gorica Učiteljica: Beatrice Zonta |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
8 |
Hladnik Liza Roj.: 2004 Glasbena šola Vrhnika Učiteljica: Kaja Stražar |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
9 |
Jakovac Hana Roj.: 2004 Glasbena šola Koper Učiteljica: Valentina Češnjevar |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
10 |
Kacin Anže Roj.: 2004 Glasbena šola Idrija Učiteljica: Tatjana Grahelj |
ZLATO PRIZNANJE
|
|
11 |
Košuta Anastazija Marija Roj.: 2005 Glasbena šola Nova Gorica Učitelj: Pavel Pahor |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
12 |
Mladovan Vid Roj.: 2005 Glasbena šola Nova Gorica Učiteljica: Barbara Mačkić |
ZLATO PRIZNANJE
|
|
13 |
Radman Tadej Roj.: 2004 Glasbena šola Koper - podružnica Piran Učiteljica: Sanja Šehić |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
14 |
Reid Alina Catherine Roj.: 2005 Glasbena šola Koper Učiteljica: Valentina Češnjevar |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
15 |
Spasenić Likar Sinja Roj.: 2004 Glasbena šola Sežana Učiteljica: Ingrid Tavčar |
ZLATO PRIZNANJE
|
|
16 |
Stanišić Jana Roj.: 2004 Glasbena šola Vrhnika Učiteljica: Kaja Stražar |
96,33 |
ZLATO PRIZNANJE 2. mesto
|
17 |
Šavli Erika Roj.: 2004 Glasbena šola Nova Gorica Učitelj: Miha Štokelj |
96,00 |
ZLATO PRIZNANJE 3. mesto
|
18 |
Šuligoj Žiga Roj.: 2004 Glasbena šola Nova Gorica Učiteljica: Andreja Konjedic Lenardič |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
19 |
Tominec Tinkara Roj.: 2005 Glasbena šola Vinka Vodopivca Ajdovščina Učiteljica: Ana Knez |
SREBRNO PRIZNANJE
|
1.c kategorija kategorija Začetniki 2.a in 2.b. kategorija 1.a kategorija 1.b kategorija Organizacija |
Sobota, 11. aprila 2015,
ob 14. uri
1.b KATEGORIJA |
TOČKE |
PRIZNANJE |
|
1 |
Flander Lara Roj.: 2003 Glasbena šola Tolmin Učiteljica: Hermina Jakopič |
ZLATO PRIZNANJE
|
|
2 |
Gombač Vita Roj.: 2003 Glasbena šola Sežana Učiteljica: Tamara Ražem Locatelli |
/ | |
3 |
Gorše Nika Roj.: 2003 Glasbena šola Vinka Vodopivca Ajdovščina Učiteljica: Ana Knez |
ZLATO PRIZNANJE
|
|
4 |
Ibic Vid Roj.: 2002 Glasbena šola Koper Učiteljica: Selma Chicco Hajdin |
100,00 |
ZLATO PRIZNANJE 1. mesto Posebno priznanje za najvišje ocenjenega tekmovalca |
5 |
Kernel Jurij Roj.: 2003 Glasbena šola Postojna Učitelj: Matej Penko |
ZLATO PRIZNANJE
|
|
6 |
Kireta Lukavečki Maja Roj.: 2002 Glasbena šola Sežana Učiteljica: Vesna Kireta |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
7 |
Lovrečič Aurora Roj.: 2003 Glasbena šola Koper - podružnica Piran Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina |
ZLATO PRIZNANJE Posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja |
|
8 |
Magajna Katja Roj.: 2002 Glasbena šola Postojna Učiteljica: Snježana Pleše Žagar |
ZLATO PRIZNANJE
|
|
9 |
Rupnik Nina Roj.: 2003 Glasbena šola Koper - podružnica Piran Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina |
97,67 |
ZLATO PRIZNANJE 3. mesto
|
10 |
Sbuelz Michela Roj.: 2002 Slovenski center za glasbeno vzgojo Emil Komel Gorica Učitelj: Sijavuš Gadžijev |
99,00 |
ZLATO PRIZNANJE 2. mesto
|
11 |
Slokar Enej Roj.: 2002 Glasbena šola Postojna Učiteljica: Helena Plesničar |
SREBRNO PRIZNANJE
|
|
12 |
Turk Nicole Roj.: 2003 Glasbena šola Koper - podružnica Piran Učiteljica: Aleksandra Češnjevar Glavina |
ZLATO PRIZNANJE
|
1.c kategorija kategorija Začetniki 2.a in 2.b. kategorija 1.a kategorija 1.b kategorija Organizacija |
10. in 11., aprila 2015 / Glasbena šola Nova Gorica |
||
SEDEŽ TEKMOVANJA
Glasbena šola Nova Gorica Cankarjeva 8 Telefon: 05 335 10 50 Faks: 05 335 10 53 E-pošta: gs.nova-gorica@guest.arnes.si Internet: www.glasbena-sola.si ORGANIZACIJSKI ODBOR
SVET TEKMOVANJA RAČUNALNIŠKA OBDELAVA
PODATKOV RAZPORED TEKMOVANJA
PODELITEV PRIZNANJ
|
1.c kategorija kategorija Začetniki 2.a in 2.b. kategorija 1.a kategorija 1.b kategorija Organizacija |